Čelní sklo Škoda

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Škoda od Autoskla JR

Čelní sklo Fabia Čelní sklo Felicia Čelní sklo Octavia

V naší firmě Autoskla JR máme široké portfolio služeb týkající se autoskel. Až 90% celkových oprav se ale týká čelního skla u aut a dalších vozidel. Čelní sklo je tak naše specialita a vycházíme vstříc všem klientům. Jsme česká firma, a proto se velmi často setkáváme s majiteli vozů Škoda. Nabízíme opravy pro čelní sklo Škodačelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia, čelní sklo Felicia a samozřejmě i další typy těchto vozů.

Čelní sklo Škoda - proč přijít k nám?

Čelní sklo Škoda - ceník

U opravy čelního skla Škoda záleží, zdali se řeší pouze prasklé čelní sklo, nebo je potřeba kompletní výměna. V případě prasklého čelního skla lze opravu provést metodou tzv. lepení. Cena se pohybuje v rozmezí 800-1 800 Kč podle míry poškození. Pokud dosahuje škoda větších rozměrů, je potřeba provést výměnu. Kompletní ceník máme na našich stránkách.

Zde uvádíme ceny pro konkrétní čelní sklo Škoda.

Čelní sklo Škoda Rapid

Čelní sklo Rapid u nás stojí 4 310,- Kč včetně DPH

Čelní sklo Škoda Rapid

Čelní sklo Škoda Superb 

Čelní sklo Superb u nás pořídíte v rozmezí 5 186 - 9 230,- Kč včetně DPH.

Čelní sklo Škoda Superb

Čelní sklo Škoda Yeti

Čelní sklo Yeti stojí 3 775,- Kč včetně DPH.

Čelní sklo Škoda Yeti

Čelní sklo Škoda Roomster 

Cena čelní sklo Roomster je skla 2 910,- Kč včetně DPH.

Čelní sklo Škoda Roomster

Výměnu čelního skla doporučujeme provést co nejrychleji. Kromě toho, že praskliny překážejí ve viditelnosti a mohou zásadně ohrozit bezpečnost jízdy, tak můžete od silniční kontroly dostat pokutu za zničené čelní sklo Škoda.

Čelní sklo Škoda - provádíme služby NONSTOP

Naše služby jsou vám k dispozici NONSTOP. Máme zřízenou speciální linku +420 603 104 402, na kterou nám můžete volat v noci, o svátcích či víkendu. Vždy se dovoláte zkušenému technikovi, který vám dodá jasné instrukce. Čelní sklo Škoda opravujeme Nonstop.

Čelní sklo a další autoskla přijedeme opravit v rámci celé Prahy a to díky našemu mobilnímu týmu. Pokud jste účastníkem autonehody, tak za vás vyřídíme i likvidaci pojistných událostí.

Čelní sklo Škoda - široký výběr produktů na skladě

V našem skladě naleznete bohatý výběr autoskel nejen pro čelní sklo Škoda, ale další i pro další značky automobilů. Můžete se podívat na naši bohatou nabídku na odkazu výměna čelního skla cena.

Na skladě máme více než 8000 typů čelních skel připravených k okamžitému použití. Nemusíte tedy čekat, až se vámi požadované autosklo objedná a naskladní, což značně zdržuje průběh opravy a výměny. Jsme připraveni na jakékoliv požadavky od našich klientů.

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Škoda 1 Čelní sklo Škoda 2 Čelní sklo Škoda 3 Čelní sklo Škoda 4 Čelní sklo Škoda 5 Čelní sklo Škoda 6 Čelní sklo Škoda 7 Čelní sklo Škoda 8 Čelní sklo Škoda 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Škoda ČSOB Čelní sklo Škoda ČPP Čelní sklo Škoda Generali Čelní sklo Škoda Kooperativa Čelní sklo Škoda Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Škoda Hasičská vzájemná Čelní sklo Škoda servisní pojišťovna Čelní sklo Škoda Axa Čelní sklo Škoda Direct Čelní sklo Škoda Slavia Čelní sklo Škoda Uniqa Čelní sklo Škoda Wüstenrot

Poptávka on-line