Čelní sklo VW

máme skladem
Volejte nonstop 603 111 072
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo VW

V naší firmě Autoskla JR vycházíme vstříc všem zákazníkům. Ať už máte tuzemský či zahraniční vůz tak se nemusíte bát, že u nás neseženete kvalitní čelní sklo. Připraveni jsme i na majitele oblíbených vozů Volkswagen. Máme pro ně čelní skla jeho typů, tedy například čelní sklo Passat či čelní sklo Golf.

Čelní sklo VW - proč u nás?

Čelní sklo VW - cena

Zajímá vás pojem výměna čelního skla cena? Už nemusíte hledat dále. Níže uvádíme rozpis cen za čelní sklo Volkswagen a jeho typů a modelů.

Čelní sklo VW T5

Cena za čelní sklo VW T5 se pohybuje od 5 102 Kč do 5 220 Kč včetně DPH.  Čelní sklo VW Transporter nabízíme v modelu 2003.

Čelní sklo VW Touran

Čelní sklo VW Touran máme u nás v modelech 2003 a 2015. Cenově se pohybují od 4 139 Kč - 5 841 Kč včetně DPH.

Čelní sklo VW Caddy

Cena za čelní sklo VW Caddy se pohybuje od 5 209 Kč do 9 759 Kč včetně DPH.

Čelní sklo VW Sharan

Čelní sklo Sharan stojí od 4 654 Kč do 8 766 Kč včetně DPH. Máme rozličné modely 2010.

Čelní sklo VW Polo  

Mezi další vyhledávané typy patří i čelní sklo VW Polo. Jeho cena je 3 480,- včetně DPH. Jedná se o model 2005.

Čelní sklo VW - jsme tu pro vás NONSTOP

Ve firmě Autosklo JR jsme tu pro vás NONSTOP. Na speciální lince +420 603 111 072 nás zastihnete v noci, během víkendů i svátků. Stačí zavolat a hned se vás ujme technik, který poradí to nejlepší řešení podle vaší aktuální situace. Čelní sklo VW opravujeme nonstop po celé ČR.

K dispozici vám bude náš mobilní tým, který za vámi přijede v rámci celé ČR. Pokud jste účastníkem nehody, je možné na místě vyřídit likvidaci hmotné události.

Čelní sklo VW - výměna či oprava?

Potřebuje vaše čelní sklo VW výměnu či opravu? To zhodnotí náš technik. Oprava čelního skla je možná tehdy, pokud se jedná o menší poškození a prasklina nezasahuje do řidičova zorného pole. Používáme metodu tvz. lepení. Cenově se pohybuje v rozsahu 800,- až 1 800,- podle míry poškození. Prasklé čelní sklo získá zpět svou pevnost a stabilitu. Navíc se zabrání rozšíření praskliny do dalších ploch.

Výměna čelního skla VW přichází na řadu, pokud je sklo poškozeno výrazně. Doporučujeme vám provést výměnu co nejdříve, neboť za jízdu s poškozeným čelním sklem vám hrozí pokuta a také ztráta bodů. Neváhejte se nás obrátit a využít zkušeností našich prvotřídních techniků.

Čelní sklo VW Čelní sklo VW 1 Čelní sklo VW 2 Čelní sklo VW 3 Čelní sklo VW 4 Čelní sklo VW 5 Čelní sklo VW 6 Čelní sklo VW 7 Čelní sklo VW 8 Čelní sklo VW 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 605 28 29 27
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz

nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Golf

Poptávka