Čelní sklo VW

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo VW

Čelní sklo Volkswagen Golf Čelní sklo Volkswagen Passat

V naší firmě Autoskla JR vycházíme vstříc všem zákazníkům. Ať už máte tuzemský či zahraniční vůz tak se nemusíte bát, že u nás neseženete kvalitní čelní sklo. Připraveni jsme i na majitele oblíbených vozů Volkswagen. Máme pro ně čelní skla jeho typů, tedy například čelní sklo Passat či čelní sklo Golf.

Čelní sklo VW - proč u nás?

Čelní sklo Volkswagen - video

Čelní sklo VW - cena

Zajímá vás pojem výměna čelního skla cena? Už nemusíte hledat dále. Níže uvádíme rozpis cen za čelní sklo Volkswagen a jeho typů a modelů.

Čelní sklo VW T5

Cena za čelní sklo VW T5 se pohybuje od 5 102 Kč do 5 220 Kč včetně DPH. Čelní sklo VW Transporter nabízíme v modelu 2003.

Čelní sklo VW T5

Čelní sklo VW Touran

Čelní sklo VW Touran máme u nás v modelech 2003 a 2015. Cenově se pohybují od 4 139 Kč - 5 841 Kč včetně DPH.

Čelní sklo VW Touran

Čelní sklo VW Caddy

Cena za čelní sklo VW Caddy se pohybuje od 5 209 Kč do 9 759 Kč včetně DPH.

Čelní sklo VW Caddy

Čelní sklo VW Crafter

Cena za čelní sklo VW Crafter se pohybuje od 4 100 Kč do 6 359 Kč včetně DPH.

Čelní sklo VW Crafter

Čelní sklo VW Sharan

Čelní sklo Sharan stojí od 4 654 Kč do 8 766 Kč včetně DPH. Máme rozličné modely 2010.

Čelní sklo VW Sharan

Čelní sklo VW Polo

Mezi další vyhledávané typy patří i čelní sklo VW Polo. Jeho cena je 3 480,- včetně DPH. Jedná se o model 2005.

Čelní sklo VW Polo

Čelní sklo VW - jsme tu pro vás NONSTOP

Ve firmě Autosklo JR jsme tu pro vás NONSTOP. Na speciální lince +420 603 104 402 nás zastihnete v noci, během víkendů i svátků. Stačí zavolat a hned se vás ujme technik, který poradí to nejlepší řešení podle vaší aktuální situace. Čelní sklo VW opravujeme nonstop po celé ČR.

K dispozici vám bude náš mobilní tým, který za vámi přijede v rámci celé ČR. Pokud jste účastníkem nehody, je možné na místě vyřídit likvidaci hmotné události.

Čelní sklo VW - výměna či oprava?

Potřebuje vaše čelní sklo VW výměnu či opravu? To zhodnotí náš technik. Oprava čelního skla je možná tehdy, pokud se jedná o menší poškození a prasklina nezasahuje do řidičova zorného pole. Používáme metodu tvz. lepení. Cenově se pohybuje v rozsahu 800,- až 1 800,- podle míry poškození. Prasklé čelní sklo získá zpět svou pevnost a stabilitu. Navíc se zabrání rozšíření praskliny do dalších ploch.

Výměna čelního skla VW přichází na řadu, pokud je sklo poškozeno výrazně. Doporučujeme vám provést výměnu co nejdříve, neboť za jízdu s poškozeným čelním sklem vám hrozí pokuta a také ztráta bodů. Neváhejte se nás obrátit a využít zkušeností našich prvotřídních techniků.

Čelní sklo VW Čelní sklo VW 1 Čelní sklo VW 2 Čelní sklo VW 3 Čelní sklo VW 4 Čelní sklo VW 5 Čelní sklo VW 6 Čelní sklo VW 7 Čelní sklo VW 8 Čelní sklo VW 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo VW ČSOB Čelní sklo VW ČPP Čelní sklo VW Generali Čelní sklo VW Kooperativa Čelní sklo VW Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo VW Hasičská vzájemná Čelní sklo VW servisní pojišťovna Čelní sklo VW Axa Čelní sklo VW Direct Čelní sklo VW Slavia Čelní sklo VW Uniqa Čelní sklo VW Wüstenrot

Poptávka on-line