Čelní sklo Octavia

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Octavia od Autoskla JR

V naší firmě Autoskla JR se věnujeme opravám autoskel přes 20 let. Téměř 90% našich celkových oprav se týká čelního skla a díky našim bohatým zkušenostem můžeme vyjít vstříc každému zákazníkovi. Čelní sklo vyměňujeme u vozů zahraničních, i tuzemských. Zájem je o čelní sklo Škoda a jeho vozy, tedy čelní sklo Octavia , čelní sklo Fabia či čelní sklo Felicia. Co všechno našim klientům nabízíme?

Čelní sklo Octavia - Proč u nás?

Čelní sklo Octavia - Ceník

Cena výměny čelního skla se odvíjí o typu vozidla. Zde uvádíme ceny za čelní sklo Octavia.

Čelní sklo Octavia 1

Cena za čelní sklo Octavia I se pohybuje od 3 020 Kč do 3 123 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Octavia I

Čelní sklo Octavia 2

Cena za čelní sklo Octavia 2 se pohybuje v rozmezí 3 121 Kč - 3 273 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Octavia II

Čelní sklo Octavia III

V rozmezí 6 031 Kč - 6 202 Kč se pak pohybuje cena za čelní sklo Octavia III. Ceny jsou včetně DPH.

Čelní sklo Octavia III

Čelní sklo Octavia  - Nabízíme služby nonstop

Náš mobilní tým je připraven za vámi vyrazit kamkoliv budete potřebovat. Jsme tu pro vás v noci, o víkendech i svátcích. Máme speciální NONSTOP linku +420 603 104 402, na které se dovoláte našemu technikovi, který vám vysvětlí postup. Ať už se jedná o čelní sklo Octavia nebo jiné autosklo, jsme vám k dispozici.

Náš mobilní tým za vás vyřídí likvidaci pojistných událostí, pokud jste účastníkem nehody. Tyto služby lze navíc provádět bez vaší osobní či finanční účasti. Taková pojistná událost se dá vyřídit z povinného ručení i havarijní pojistky.

Po opravě vám navíc vůz dovezeme na místo, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Čelní sklo Octavia - Výměna či oprava?

U poškozeného čelního skla Octavia je možná i oprava. Prasklé čelní sklo se dá opravit metodou lepení. A to v případě, že prasklina je menšího rozměru a nezasahuje do řidičova zorného pole. Cena se za lepení se pohybuje v rozmezí 800 Kč - 1 800 Kč. Včasné lepení zamezí dalšímu šíření praskliny po čelním skle. Dále vrátí čelnímu sklu pevnost a stabilitu.

Výměna čelního skla Octavia je nutná v případě výraznějších poškození. Čím dříve proběhne, tím lépe pro vás, neboť za poškozené čelní sklo hrozí pokuta a ztráta bodů. Na našem skladě se nachází přes 8 000 čelních skel ihned k dispozici. Pokud tedy potřebujete čelní sklo Škoda Octavia, či jiný druh autoskla, neváhejte nás oslovit.

Čelní sklo Octavia Čelní sklo Octavia 1 Čelní sklo Octavia 2 Čelní sklo Octavia 3 Čelní sklo Octavia 4 Čelní sklo Octavia 5 Čelní sklo Octavia 6 Čelní sklo Octavia 7 Čelní sklo Octavia 8 Čelní sklo Octavia 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Octavia ČSOB Čelní sklo Octavia ČPP Čelní sklo Octavia Generali Čelní sklo Octavia Kooperativa Čelní sklo Octavia Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Octavia Hasičská vzájemná Čelní sklo Octavia servisní pojišťovna Čelní sklo Octavia Axa Čelní sklo Octavia Direct Čelní sklo Octavia Slavia Čelní sklo Octavia Uniqa Čelní sklo Octavia Wüstenrot

Poptávka on-line