Čelní sklo Octavia

máme skladem
Volejte nonstop 603 111 072
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Octavia od Autoskla JR

V naší firmě Autoskla JR se věnujeme opravám autoskel přes 20 let. Téměř 90% našich celkových oprav se týká čelního skla a díky našim bohatým zkušenostem můžeme vyjít vstříc každému zákazníkovi. Čelní sklo vyměňujeme u vozů zahraničních, i tuzemských. Zájem je o čelní sklo Škoda a jeho vozy, tedy čelní sklo Octavia či čelní sklo Fabia. Co všechno našim klientům nabízíme?

Čelní sklo Octavia - Proč u nás?

Čelní sklo Octavia - Ceník

Cena výměny čelního skla se odvíjí o typu vozidla. Zde uvádíme ceny za čelní sklo Octavia.

Čelní sklo Octavia 1

Cena za čelní sklo Octavia I se pohybuje od 3 020 Kč do 3 123 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Octavia 2

Cena za čelní sklo Octavia 2 se pohybuje v rozmezí 3 121 Kč - 3 273 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Octavia III

V rozmezí 6 031 Kč - 6 202 Kč se pak pohybuje cena za čelní sklo Octavia III. Ceny jsou včetně DPH.

Čelní sklo Octavia  - Nabízíme služby nonstop

Náš mobilní tým je připraven za vámi vyrazit kamkoliv budete potřebovat. Jsme tu pro vás v noci, o víkendech i svátcích. Máme speciální NONSTOP linku +420 603 111 072, na které se dovoláte našemu technikovi, který vám vysvětlí postup. Ať už se jedná o čelní sklo Octavia nebo jiné autosklo, jsme vám k dispozici.

Náš mobilní tým za vás vyřídí likvidaci pojistných událostí, pokud jste účastníkem nehody. Tyto služby lze navíc provádět bez vaší osobní či finanční účasti. Taková pojistná událost se dá vyřídit z povinného ručení i havarijní pojistky.

Po opravě vám navíc vůz dovezeme na místo, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Čelní sklo Octavia - Výměna či oprava?

U poškozeného čelního skla Octavia je možná i oprava. Prasklé čelní sklo se dá opravit metodou lepení. A to v případě, že prasklina je menšího rozměru a nezasahuje do řidičova zorného pole. Cena se za lepení se pohybuje v rozmezí 800 Kč - 1 800 Kč. Včasné lepení zamezí dalšímu šíření praskliny po čelním skle. Dále vrátí čelnímu sklu pevnost a stabilitu.

Výměna čelního skla Octavia je nutná v případě výraznějších poškození. Čím dříve proběhne, tím lépe pro vás, neboť za poškozené čelní sklo hrozí pokuta a ztráta bodů. Na našem skladě se nachází přes 8 000 čelních skel ihned k dispozici. Pokud tedy potřebujete čelní sklo Škoda Octavia, či jiný druh autoskla, neváhejte nás oslovit.

Čelní sklo Octavia Čelní sklo Octavia 1 Čelní sklo Octavia 2 Čelní sklo Octavia 3 Čelní sklo Octavia 4 Čelní sklo Octavia 5 Čelní sklo Octavia 6 Čelní sklo Octavia 7 Čelní sklo Octavia 8 Čelní sklo Octavia 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 605 28 29 27
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz

nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Golf

Poptávka