Čelní sklo Volvo

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Volvo rychle a kvalitně

Potřebujete vyměnit čelní sklo Volvo nebo máte prasklé čelní sklo a potřebujete tento problém rychle vyřešit? Jste na správném místě. Oprava čelního skla je naší specializací. Naše firma Autoskla JR se věnuje vozům již 20 let a přes autoskla jsme skutečnými odborníky. 90 % našich celkových oprav se týká právě čelních skel. Na skladě vedeme zásobu čelních skel pro celou řadu vozů značky Volvo a jsme tu pro vás. Výměna čelního skla Volvo je prostřednictvím naší firmy rychlou a snadnou záležitostí. 

Čelní sklo Volvo - proč u nás?

Čelní sklo Volvo - cena

Pokud máte prasklé čelní sklo a zajímá vás výměna čelního skla cena, jste u nás zcela správně. Níže uvádíme cenu za čelní sklo Volvo v závislosti na typech vozů.

Čelní sklo Volvo v50

Čelní sklo Volvo v50 stojí 5 721 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Volvo v50

Čelní sklo Volvo v40

Čelní sklo Volvo v40 stojí 7 170 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Volvo v40

Čelní sklo Volvo s80

Čelní sklo Volvo s80 stojí 6 112 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Volvo s80

Čelní sklo Volvo XC90

Čelní sklo Volvo XC90 stojí 6 949 Kč - 15 538 Kč  včetně DPH.

Čelní sklo Volvo xc90

Čelní sklo Volvo xc70

Čelní sklo Volvo xc70 stojí 12 900 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Volvo xc70

Čelní sklo Volvo XC60

Čelní sklo Volvo XC60 vás přijde na 7 688 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Volvo xc60

Čelní sklo Volvo v60

Čelní sklo Volvo v60 stojí 10 548 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Volvo v60

Čelní sklo Volvo - služby NONSTOP

Jsme tu pro vás k dispozici NONSTOP, ať už zavoláte z kteréhokoliv místa republiky. V noci, o víkendu i svátcích nás zastihnete na naší NONSTOP lince +420 603 104 402. Na této lince zastihnete našeho zkušeného technika, který vám podle situace předá potřebné pokyny a informace. Čelní sklo Volvo máme k dispozici nonstop.

K dispozici máme také pojízdný technický tým, který je připraven vyjet za vámi a řešit situaci na místě. Pokud se stanete účastníkem autonehody, vyřídíme za vás likvidaci pojistné události. To lze vyřídit i bez vaší finanční či osobní účasti, likvidaci lze řešit prostřednictvím zákonného pojištění (povinného ručení) či havarijní pojistky. Rozbité čelní sklo a opravy s ním spojené je dobré řešit bez odkladu.

Čelní sklo Volvo - oprava či výměna?

Kompletní výměna čelního skla Volvo není vždy potřeba. Velice často poškození čelního sklad lze vyřešit lepením praskliny. Tato oprava čelního skla vás vyjde finančně levněji. Na tu dojde v případě, když je prasklina na skle menších rozměrů a co je nejdůležitější - nezasahuje do řidičova zorného pole. Prasklé čelní sklo se ošetřuje tzv. metodou lepení, která vrací čelnímu sklu pevnost a zabraňuje šíření praskliny. Náklady na tento typ opravy se pohybuje v rozsahu 800 Kč - 1 800 Kč.

Výměna čelního skla Volvo je potřeba v případě rozsáhlejšího poškození. Doporučujeme ji provést co nejdříve, vyhnete se tak udělení pokuty za jízdu s poškozeným čelním sklem a riziku, že také k tomu předejte ztrátě bodů. Na skladě máme připraveno mnoho typů autoskel a jsme připraveni vám vyjít okamžitě vstříc.

Čelní sklo Volvo Čelní sklo Volvo 1 Čelní sklo Volvo 2 Čelní sklo Volvo 3 Čelní sklo Volvo 4 Čelní sklo Volvo 5 Čelní sklo Volvo 6 Čelní sklo Volvo 7 Čelní sklo Volvo 8 Čelní sklo Volvo 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Volvo ČSOB Čelní sklo Volvo ČPP Čelní sklo Volvo Generali Čelní sklo Volvo Kooperativa Čelní sklo Volvo Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Volvo Hasičská vzájemná Čelní sklo Volvo servisní pojišťovna Čelní sklo Volvo Axa Čelní sklo Volvo Direct Čelní sklo Volvo Slavia Čelní sklo Volvo Uniqa Čelní sklo Volvo Wüstenrot

Poptávka on-line