Čelní sklo Opel

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Opel rychle a kvalitně

V naší firmě Autosklo JR se věnujeme vozům již přes 20 let. Díky tomu patříme k největším odborníkům na autoskla. Až 90% našich oprav se týká čelních skel včetně čelního skla Opel a jeho modelů. Pokud tedy potřebujete pomoci s opravou či výměnou, neváhejte se na nás obrátit.

Čelní sklo Opel - Proč přijít k nám?

Čelní sklo Opel - Cena

Pokud akorát hledáte formulaci výměna čelního skla cena, tak se zastavte zde. Níže uvádíme cenu čelních skel Opel a jeho typů.

Čelní sklo Opel Astra

Cena za čelní sklo Opel Astra je 7 302,- včetně DPH.

Čelní sklo Opel Astra

Čelní sklo Opel Corsa

Čelní sklo Opel Corsa stojí 3 750,- včetně DPH. Jedná se o model 2007.

Čelní sklo Opel corsa

Čelní sklo Opel Zafira

Mezi další oblíbené typy vozu patří i čelní sklo Opel Zafira. Cena je 4 406 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Opel Zafira

Čelní sklo Opel Vectra

Na našem skladě najdete i čelní sklo Opel Vectra. Model 1995 čelního skla Opel Vectra B nabízíme za 2 440 Kč včetně DPH. Model Opel Vectra C pak stojí 3 315 Kč včetně DPH a jedná se o model 2002.

Čelní sklo Opel vectra

Čelní sklo Opel - služby NONSTOP

Jsme tu pro vás k dispozici NONSTOP, ať už zavoláte z jakéhokoliv kouta republiky. V noci, o víkendu i svátcích nás zastihnete na naší NONSTOP lince +420 603 104 402. Dovoláte se našemu technikovi, která vám podle situace předá pokyny. Čelní sklo Opel máme k dispozici nonstop.

Máme připraven i mobilní tým, který je připraven vyjet za vámi a řešit situaci na místě. Pokud jste účastníkem autonehody, vyřídíme za vás likvidaci pojistných událostí. To se dá zařídit i bez vaší finanční či osobní účasti, neboť se dá vyřešit z povinného ručení či havarijní pojistky. Rozbité čelní sklo a opravy s ním spojené by se měli řešit co nejdříve

Čelní sklo Opel - Oprava či výměna?

Ne vždy je nutná kompletní výměna čelního skla Opel. Častokrát v případě menších poškození stačí oprava čelního skla. Na tu dojde v případě, když je prasklina na skle menších rozměrů a co je nejdůležitější - nezasahuje do řidičova zorného pole. Prasklé čelní sklo se ošetřuje tzv. metodou lepení, která vrací čelnímu sklu pevnost a zabraňuje šíření praskliny. Tento typ opravy se pohybuje v rozsahu 800 Kč - 1 800 Kč.

Výměna čelního skla je potřeba v případě rozsáhlejšího poškození. Doporučujeme ji provést co nejdříve, abyste za jízdu s poškozeným čelním sklem nedostali pokutu či nedošlo ke ztrátě bodů. Na skladě máme připraveno mnoho typů autoskel a jsme připraveni vám vyjít hned vstříc.

Čelní sklo Opel Čelní sklo Opel 1 Čelní sklo Opel 2 Čelní sklo Opel 3 Čelní sklo Opel 4 Čelní sklo Opel 5 Čelní sklo Opel 6 Čelní sklo Opel 7 Čelní sklo Opel 8 Čelní sklo Opel 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Opel ČSOB Čelní sklo Opel ČPP Čelní sklo Opel Generali Čelní sklo Opel Kooperativa Čelní sklo Opel Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Opel Hasičská vzájemná Čelní sklo Opel servisní pojišťovna Čelní sklo Opel Axa Čelní sklo Opel Direct Čelní sklo Opel Slavia Čelní sklo Opel Uniqa Čelní sklo Opel Wüstenrot

Poptávka on-line