Čelní sklo Citroen

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Citroen máme nonstop

Pokud aktuálně sháníte čelní sklo Citroen, jste na správné adrese. V naší firmě Autosklo JR se specializujeme na autoskla jako taková a zároveň se 90% našich celkových oprav týká právě čelních skel. Neváhejte nás tedy oslovit, ať už potřebujete opravu čelního skla či jeho výměnu.

Čelní sklo Citroen - proč u nás?

Čelní sklo Citroen - cena

Pokud zrovna hledáte heslo výměna čelního skla cena tak jste na správném místě.  Níže vám představíme jednotlivé typy vozidel Citroen a jejich cenu za čelní sklo.

Čelní sklo Citroen C4

Cena za čelní sklo Citroen C4 se pohybuje v rozmezí 4 177 Kč až 8 262 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Citroen C4

Čelní sklo Citroen Picasso

Čelní sklo Citroen Picasso u nás najdete v cenovém rozmezí 11 937 Kč - 16 781 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Citroen Picasso

Čelní sklo Citroen C3

Cena za čelní sklo Citroen C3 se pohybuje v rozmezí 3 428 Kč až 6 444 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Citroen C3

Čelní sklo Citroen Berlingo

Čelní sklo Citroen Berlingo u nás najdete v cenovém rozmezí 4 176 Kč až 10 178 Kč kdy se jedná o sklo vyhřívané.

Čelní sklo Citroen Berlingo

Čelní sklo Citroen Jumper

Naše cena za čelní sklo Citroen Jumper se pohybuje v rozmezí 4 677 Kč až 8 911 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Citroen Jumper

Čelní sklo Citroen C5

Cena za čelní sklo Citroen C5 se pohybuje v rozmezí 5 883 Kč až 6 814 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Citroen C5

Čelní sklo Citroen - služby NONSTOP

Můžete nám volat i během noci, svátků a víkendů. Pro své klienty máme zřízenou speciální NONSTOP linku linku +420 603 104 402, na které vám rádi pomůžeme. Technik za vámi může vyslat i mobilní tým, který dorazí k vašemu vozidlu a postará se o potřebné opravy, či např. likvidaci pojistné události. Ta se dá vyřídit z povinného ručení či havarijní pojistky bez vaší osobní či finanční účasti.

Čelní sklo Citroen - oprava či výměna?

Čelní sklo je možno i opravit. A to v případě, že poškození není rozsáhlé a prasklina nezasahuje do řidičova výhledu. V takovém případě využíváme ve Autosklo JR metodu tzv. lepení. Cenově se tato služba pohybuje mezi 800 Kč - 1 800 Kč podle rozsahu škody. Prasklé čelní sklo se zacelí, získá zpět svou stabilitu, pevnost a zároveň se zabrání dalšímu šíření praskliny.

Výměna čelního skla je nutná v případě rozsáhlých škod. Doporučujeme ji provést co nejdříve, neboť za jízdu s neopraveným autosklem můžete dostat pokutu od silniční kontroly a hrozí vám ztráta bodů. Neváhejte se tedy obrátit na nás. Naši zkušení zaměstnanci vám se vším pomohou.

Čelní sklo Citroen Čelní sklo Citroen 1 Čelní sklo Citroen 2 Čelní sklo Citroen 3 Čelní sklo Citroen 4 Čelní sklo Citroen 5 Čelní sklo Citroen 6 Čelní sklo Citroen 7 Čelní sklo Citroen 8 Čelní sklo Citroen 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Citroen ČSOB Čelní sklo Citroen ČPP Čelní sklo Citroen Generali Čelní sklo Citroen Kooperativa Čelní sklo Citroen Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Citroen Hasičská vzájemná Čelní sklo Citroen servisní pojišťovna Čelní sklo Citroen Axa Čelní sklo Citroen Direct Čelní sklo Citroen Slavia Čelní sklo Citroen Uniqa Čelní sklo Citroen Wüstenrot

Poptávka on-line