Prasklé čelní sklo

opravíme ihned
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Prasklé čelní sklo opravíme ihned

Na prasklé čelní sklo jsme u nás v Autosklo JR odborníci. Celých 90% z našich celkových oprav autoskel se týká právě čelního skla. Naše působnost je po celé Praze a jejím okolí a na trhu se pohybujeme přes 20 let. Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoliv problémů ohledně oprav čelního skla. Naši odborníci jsou vám k dispozici NONSTOP.

Prasklé čelní sklo - proč ho řešit u nás

Prasklé čelní sklo - ceník

V případě zničeného čelního skla se dají provést dvě formy opravy. První z nich je oprava prasklého čelního skla, která probíhá formou lepení. To se řádově pohybuje mezi  800-1800 korun podle míry poškození. Lepení je možné využít při menších prasklinách na čelním skle, které nebrání přímému výhledu řidiče.

Pokud je škoda rozsáhlejší, přijde na řadu výměna čelního skla. Máme pro vás připravený Ceník čelních skel. V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat. Nemusíte tedy hledat naši provozovnu, stačí nám zkrátka zavolat a vše domluvit.

Prasklé čelní sklo - opravujeme u všech druhů aut

Prasklé čelní sklo u auta dokáže pořádně potrápit každého řidiče. Mnoho lidí je navíc na svém vozu závislých a potřebují ho k dennímu fungování či podnikání. Proto řešíme tyto problémy co nejrychleji a řidičům nabízíme čelní sklo jejich značky.

Na skladě tak máme bohatý výběr autoskel pro majitele tuzemských vozů, tedy čelní sklo Škoda a jejich nejoblíbenějších  typů - čelní sklo Fabia a čelní sklo Octavia. Ze zahraničních patří k nejčastěji opravovaným čelní sklo Ford Mondeo. Proto se na nás neváhejte obrátit v případě, ať máte prasklé čelní sklo u jakéhokoliv vozu.

Prasklé čelní sklo - opravujeme NONSTOP

Oprava praskliny čelního skla by měla přijít co nejdříve, jinak vám hrozí problémy. Za prasklé čelní sklo pokuta může padnout. V Autoskla JR však nabízíme služby nonstop. Na speciální linku +420 603 104 402 nám můžete volat v noci, během víkendů i státních svátků. Vždy si s vámi promluví ochotný technik a doporučí nejlepší možné řešení.

Nemusíte složitě přijíždět k nám na pobočku. Vyjede za vámi mobilní tým a o váš vůz se postará. V případě, že jste účastníkem nehody, za vás vyřídíme likvidaci pojistných událostí na místě. Po opravě navíc vůz dovezeme tam, kam se vám to bude nejvíce hodit.

Prasklé čelní sklo - máme čelní skla pro každého

Na trhu působíme již přes 20 let a díky naším zkušenostem jsme si vybudovali vztahy s těmi nejlepšími dodavateli čelních skel. Víme, co naši klienti potřebují, a na skladě máme 8000 typů autoskel. Výměna tak probíhá rychle, řidiči nemusí čekat, až se požadované čelní sklo objedná, naskladní a teprve poté vymění. Většinu autoskel máme k dispozici ihned. Prasklé čelní sklo tedy vyřešíme ihned, ať už výměnou nebo opravou.

Prasklé čelní sklo - kvalita je pro nás na prvním místě

Vybíráme pro vás ta nejlepší skla. Autoskla budou mít stejný tvar karoserie, jako vaše auto. Zatmavení bude taky stejné, jako zbytek vašim skel. Tato skla jsou navíc odolnější proti nárazu kamene.

prasklé čelní sklo prasklé čelní sklo 1 prasklé čelní sklo 2 prasklé čelní sklo 3 prasklé čelní sklo 4 prasklé čelní sklo 5 prasklé čelní sklo 6 prasklé čelní sklo 7 prasklé čelní sklo 8 prasklé čelní sklo 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

prasklé čelní sklo ČSOB prasklé čelní sklo ČPP prasklé čelní sklo Generali prasklé čelní sklo Kooperativa prasklé čelní sklo Allianz

Dále spolupracujeme s

prasklé čelní sklo Hasičská vzájemná prasklé čelní sklo servisní pojišťovna prasklé čelní sklo Axa prasklé čelní sklo Direct prasklé čelní sklo Slavia prasklé čelní sklo Uniqa prasklé čelní sklo Wüstenrot

Poptávka on-line