Čelní sklo Fabia

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Fabia od firmy Autoskla JR

Naše firma Autoskla JR se zabývá opravami a výměnami skel už přes 20 let. Až 90% všech našich oprav se týká právě čelních skel. Na skladě máme bohatý výběr pro každého řidiče a na naše klienty jsme připraveni. Mezi nejpopulárnější produkty patří bezesporu čelní sklo Škoda a jeho typy, tedy čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia a čelní sklo Felicia.

Čelní sklo Fabia - proč u nás?

Čelní sklo Fabia - ceník

Ani do vyhledávače nemusíte psát  výměna čelního skla cena. Všechny informace ohledně čelního skla Fabia pro vás máme připraveni zde.

Čelní sklo Fabia 1

Čelní sklo Fabia 1 patří mezi našimi klienty mezi ty nejčastěji opravované. Cena skla je 2 790 Kč včetně DPH

Čelní sklo Fabia I

Čelní sklo Fabia II

Toto čelní sklo Fabia stojí 2 910 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Fabia II

Čelní sklo Fabia III

I tento typ autoskla je velmi žádaný a stojí 3 805 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Fabia III

Výměna čelního skla Fabia s firmou Autoskla JR proběhne hladce a rychle. Neváhejte nás v případě zájmu kontaktovat.

Čelní sklo sklo Fabia - nabízíme služby NONSTOP

Ať už potřebujete opravit čelní sklo Škoda Fabia či jiný typ, neváhejte nás oslovit kdykoliv. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně/7 dní v týdnu. Máme pro své klienty zřízenou speciální nonstop linku +420 603 104 402. Technik vám na ní zodpoví všechny vaše otázky a zajistí to nejlepší řešení.

Dojedeme k vám kamkoliv. V případě, že jste účastníkem nehody, tak za vás vyřídíme likvidaci pojistných událostí. Náš mobilní tým poté vyhodnotí situaci. Čelní sklo Fabia opravujeme nonstop!

Čelní sklo Škoda Fabia - oprava či výměna?

Oprava čelního skla je možná v případě, že škoda je menších rozměrů a prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče. Prasklé čelní sklo lze opravit metodou tzv. lepení. Cena lepení čelního skla Fabia se pohybuje v rozmezí od 800 Kč do 1 800 Kč. Díky včasné opravě se zamezí dalšímu rozšiřování praskliny. Dojde tak k obnovení pevnosti a stability čelního skla.

Výměna čelního skla Fabia

Čelní sklo je důležitou součástí každého vozidla. Pokud je jeho poškození rozsáhlejší, musí přijít na řadu jeho výměna. Výměnu čelního skla doporučujeme provést co nejdříve, neboť vám hrozí v případě silniční kontroly pokuta či odebrání bodů.

V naší firmě máme na skladě bohatý výběr autoskel. Jsme plně k dispozici nejen zájemcům o čelní sklo Fabia, ale i majitelům dalším vozů. Na skladě máme 8 000 autoskel, proto nás neváhejte kontaktovat s jakoukoliv žádostí.

Čelní sklo Fabia Čelní sklo Fabia 1 Čelní sklo Fabia 2 Čelní sklo Fabia 3 Čelní sklo Fabia 4 Čelní sklo Fabia 5 Čelní sklo Fabia 6 Čelní sklo Fabia 7 Čelní sklo Fabia 8 Čelní sklo Fabia 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Fabia ČSOB Čelní sklo Fabia ČPP Čelní sklo Fabia Generali Čelní sklo Fabia Kooperativa Čelní sklo Fabia Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Fabia Hasičská vzájemná Čelní sklo Fabia servisní pojišťovna Čelní sklo Fabia Axa Čelní sklo Fabia Direct Čelní sklo Fabia Slavia Čelní sklo Fabia Uniqa Čelní sklo Fabia Wüstenrot

Poptávka on-line