Čelní sklo BMW

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo BMW rychle a kvalitně

Potřebujete vyměnit čelní sklo BMW či zajistit jeho opravu? Tak v tom případě jste u naší firmy na správné adrese. Firma Autoskla JR se věnuje vozům už již 20 let a oprava čelního skla prostřednictvím naší firmy je vždy bezproblémová a rychle vyřízená. Přes autoskla jsme opravdovými experty. 90 % našich celkových oprav se zaměřuje právě na čelní sklo automobilů. Pokud se vám přihodí, že máte prasklé čelní sklo, tak výměna čelního skla pro náš tým profesionálů je hračkou. Náš sklad také disponuje zásobou čelních skel pro celou řadu vozů, včetně značky BMW. Máte-li problém s čelním sklem, tak jsme tu pro vás. Oprava čelního skla je pro naši firmu standardní záležitostí a navíc jsme schopni dodat čelní sklo pro všechny typy vozů BMW

Čelní sklo BMW - proč u nás?

Čelní sklo BMW - cena

Pokud vás zajímá výměna čelního skla cena, jste na správné adrese. Níže uvádíme cenu za čelní sklo BMW v závislosti na typech.

Čelní sklo BMW e39

Čelní sklo BMW e39 stojí v rozmezí 4 312 Kč -  5 064 Kč včetně DPH.

Čelní sklo BMW e39

Čelní sklo BMW e61

Čelní sklo BMW e61 stojí 4 749 Kč -  10 932 Kč včetně DPH.

Čelní sklo BMW e61

Čelní sklo BMW x3

Čelní sklo BMW x3 stojí od 5 473 Kč -  10 973 Kč včetně DPH.

Čelní sklo BMW x3

Čelní sklo BMW x5

Čelní sklo BMW x5 vás přijde na 4 627 Kč -  18 790 Kč včetně DPH.

Čelní sklo BMW x5

Čelní sklo BMW e38

Čelní sklo BMW e38 vás přijde na cenu dodáme včetně DPH.

Čelní sklo BMW e38

Čelní sklo BMW - služby NONSTOP

Naše služby jsou vám k dispozici NONSTOP, ať už zavoláte z kteréhokoliv kouta republiky. V noci, o víkendu i svátcích nás zastihnete na naší NONSTOP lince +420 603 104 402. Máte tak možnost se spojit s naším zkušeným technikem, který vám podle situace poskytne potřebné informace a pokyny, jak dále postupovat, pokud je třeba nutná i výměna čelního skla. Čelní sklo BMW máme k dispozici nonstop.

Pojízdných technický tým naší společnosti je připraven vyjet za vámi a řešit situaci v terénu přímo na místě. Víme, že prasklé čelní sklo dokáže potrápit každého řidiče. Navíc pokud se stanete účastníkem autonehody, vyřídíme za vás agendu spojenou s likvidací pojistné událostí. To dokážeme zajistit i bez vaší finanční či osobní účasti prostřednictvím zákonného pojištění (povinného ručení) či havarijní pojistky. Rozbité čelní sklo a opravy s ním spojené by se neměly odkládat, nýbrž řešit co nejdříve.

Čelní sklo BMW - oprava či výměna?

Ne vždy je nutná kompletní výměna čelního skla BMW. Častokrát v případě menších poškození stačí pouze oprava čelního skla. Na tu dojde v případě, když je prasklina na skle menších rozměrů a co je nejdůležitější - nezasahuje do řidičova zorného pole. Prasklé čelní sklo se ošetřuje tzv. metodou lepení zaručující čelnímu sklu pevnost a zabraňuje se tak šíření praskliny. Náklady na tento druh opravy se pohybují v rozsahu 800 Kč - 1 800 Kč.

Výměna čelního skla je potřeba v případě rozsáhlejšího poškození. Doporučujeme výměnu neodkládat a provést ji co nejdříve, abyste za jízdu s poškozeným čelním sklem nebyli pokutováni či nedošlo ke ztrátě bodů řidiče. Na skladě máme k dispozici celou řadu typů autoskel a jsme připraveni vám vyjít promptně vstříc.

Čelní sklo BMW Čelní sklo BMW 1 Čelní sklo BMW 2 Čelní sklo BMW 3 Čelní sklo BMW 4 Čelní sklo BMW 5 Čelní sklo BMW 6 Čelní sklo BMW 7 Čelní sklo BMW 8 Čelní sklo BMW 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo BMW ČSOB Čelní sklo BMW ČPP Čelní sklo BMW Generali Čelní sklo BMW Kooperativa Čelní sklo BMW Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo BMW Hasičská vzájemná Čelní sklo BMW servisní pojišťovna Čelní sklo BMW Axa Čelní sklo BMW Direct Čelní sklo BMW Slavia Čelní sklo BMW Uniqa Čelní sklo BMW Wüstenrot

Poptávka on-line