Čelní sklo Peugeot

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Peugeot

Čelní sklo Peugeot 206 Čelní sklo Peugeot 307

Pokud hledáte odborníky na výměnu či opravu čelního skla Peugeot či jiných typů, tak jste v naší firmě Autosklo JR správně. Na trhu působíme již přes 20 a našim posláním je nabídnout zákazníkům ty nejlepší služby týkající se autoskel. Máme pro vás naskladněna čelní skla Peugeot a všech jeho vozidel, tedy například žádané čelní sklo Peugeot 307 či čelní sklo Peugeot 206.

Čelní sklo Peugeot - proč u nás?

Čelní sklo Peugeot - cena

Nemusíte už dále hledat fráze jako výměna čelního skla ceník. Zde vám rozepíšeme ceny čelních skel Peugeot podle jednotlivých vozů.

Čelní sklo Peugeot 308

Čelní sklo Peugeot 308 u nás stojí 4 550 Kč včetně DPH. Jedná se o model. řada 07-.

Čelní sklo Peugeot 308

Čelní sklo Peugeot 207

Velmi oblíbené i je čelní sklo Peugeot 207. Cena je 4 840 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Peugeot 207

Čelní sklo Peugeot 5008

Cena za čelní sklo Peugeot 5008 je 4 650 Kč za model 2009 a 6 110 Kč za model 2016. Obě uvedené ceny jsou s DPH.

Čelní sklo Peugeot 5008

Čelní sklo Peugeot Partner

Čelní sklo Peugeot Partner stojí 6 230 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Peugeot Partner

Čelní sklo Peugeot 406

Cena za čelní sklo Peugeot 406 je 3 150 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Peugeot 406

Čelní sklo Peugeot 3008

Čelní sklo Peugeot 3008 nabízíme za 6 204 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Peugeot 3008

Čelní sklo Peugeot Boxer

Cena za čelní sklo Peugeot Boxer je 4 753 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Peugeot Boxer

Čelní sklo Peugeot - oprava či výměna?

Čelní sklo je důležitou součástí vozidla a prasklé čelní sklo dokáže potrápit každého řidiče. Poškozené čelní sklo Peugeot lze opravit dvěma způsoby.

Pokud není škoda rozsáhlá a prasklina nezasahuje do řidičova zorného pole, lze provést opravu čelního skla metodou lepení. Tato metoda vrátí autosklu pevnost, stabilitu a zabrání šíření dalších prasklin. Cena se pohybuje v rozmezí od 800 Kč- 1 800 Kč. Náš technik podle míry poškození zjistí, jestli stačí oprava, či je nutná výměna čelního skla.

Výměna čelního skla Peugeot přichází na řadu v případě větších poškození. Je v řidičově vlastním zájmu si nechat opravit autosklo co nejdříve. Za jízdu s poškozeným čelním sklem totiž hrozí pokuta či odebrání bodů. Čelní sklo Peugeot máme na skladě, tudíž se nemusíte bát zdlouhavého procesu.

Čelní sklo Peugeot - služby NONSTOP

Naše služby jsou tu pro vás 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Oprava čelního skla tak může být naším mobilním týmem zajištěna kdykoliv, po celé Praze a okolí. Máme pro tyto případy zajištěnou speciální NONSTOP linku +420 603 104 402, na které se dovoláte našemu technikovi. Čelní sklo Peugeot vám scelíme nebo vyměníme nonstop.

Náš mobilní tým za vás v případě, že jste byli účastníkem autonehody, zajistí také likvidaci pojistné události. Neváhejte se tedy na nás kdykoliv obrátit.

Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Peugeot 1 Čelní sklo Peugeot 2 Čelní sklo Peugeot 3 Čelní sklo Peugeot 4 Čelní sklo Peugeot 5 Čelní sklo Peugeot 6 Čelní sklo Peugeot 7 Čelní sklo Peugeot 8 Čelní sklo Peugeot 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Peugeot ČSOB Čelní sklo Peugeot ČPP Čelní sklo Peugeot Generali Čelní sklo Peugeot Kooperativa Čelní sklo Peugeot Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Peugeot Hasičská vzájemná Čelní sklo Peugeot servisní pojišťovna Čelní sklo Peugeot Axa Čelní sklo Peugeot Direct Čelní sklo Peugeot Slavia Čelní sklo Peugeot Uniqa Čelní sklo Peugeot Wüstenrot

Poptávka on-line