Čelní sklo Renault

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Renault od Autoskla JR

Čelní sklo Scenic

Potřebujete výměnu či opravu čelního skla Renault? V tom případě jste na správné adrese. V naší firmě Autosklo JR máme s autoskly bohaté zkušenosti a až 90% našich oprav se týká právě čelního skla. Na trhu jsme již 20 let a máme nejen zkušené techniky, ale také spolupracujeme s dodavateli těch nejlepších autoskel. V našich skladech najdete čelní sklo Renault i pro další jeho vozidla, jako např. čelní sklo Renault Scenic.

Čelní sklo Renault - proč u nás?

Čelní sklo Renault - cena

Cena výměny čelního skla se odvíjí podle typu vozidla.

Čelní sklo Renault Megane

Cena za čelní sklo Renault Megane rok výroby 2009 je 5 472 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Renault Megane

Čelní sklo Renault Master

Cena za čelní sklo Renault Master se pohybuje v rozmezí 3 847 Kč - 4 750 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Renault Master

Čelní sklo Renault Clio

Čelní sklo Renault Clio u nás stojí 3 512 Kč včetně DPH. Jedná se o model 2005.

Čelní sklo Renault clio

Čelní sklo Renault Laguna

Další oblíbené je i čelní sklo Renault Laguna, které stojí 3 890 Kč včetně DPH. Zelené, model 2007.

Čelní sklo Renault laguna

Čelní sklo Renault Thalia

Čelní sklo Renault Thalia stojí 3 650,- včetně DPH. Jde o model 2008, zelené.

Čelní sklo Renault thalia

Čelní sklo Renault Twingo

A pak máme samozřejmě čelní sklo Renault Twingo. Jeho cena je 3 520 Kč včetně DPH. Model 2007-2014.

Čelní sklo Renault twingo

Čelní sklo Renault - jsme tu pro vás NONSTOP

Dobrou zprávou pro všechny řidiče a řidičky je to, že firma Autosklo JR je vám k dispozici NONSTOP. Máme zřízenou speciální linku +420 603 104 402, na kterou se nám dovoláte i během noci, víkendů a svátků. Náš mobilní tým je připraven vyrazit a pomoci po celé Praze a jejím okolí.

Technici za vás v případě nehody vyřídí likvidaci pojistné události. Tato služba lze provést bez vaší finanční či osobní účasti - pojistná událost se dá vyřídit z havarijní pojistky či povinného ručení. Navíc vám v případě zájmu dovezeme váš vůz po opravě tam, kam se vám to bude hodit nejvíce. Čelní sklo Renault vyměňujeme nonstop.

Čelní sklo Renault - oprava či výměna?

Výměna čelního skla nemusí být jediné řešení. Pokud je poškození menších rozměrů a prasklina nezasahuje do řidičova výhledu, je možná oprava čelního skla. Ta se provádí metodou tzv. lepení a cenově se pohybuje v rozmezí 800 Kč - 1 800 Kč. Prasklé čelní sklo se zacelí, získá zpět svou pevnou a zabrání se tak rozšiřování praskliny.

Pokud je však poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit. Je dobré si zajistit opravu čelního skla Renault co nejdříve. Za poškozené autosklo hrozí pokuta či ztráta bodů. Proto neváhejte a oslovte naše odborníky, kteří vám vyjdou vstříc.

Čelní sklo Renault Čelní sklo Renault 1 Čelní sklo Renault 2 Čelní sklo Renault 3 Čelní sklo Renault 4 Čelní sklo Renault 5 Čelní sklo Renault 6 Čelní sklo Renault 7 Čelní sklo Renault 8 Čelní sklo Renault 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Renault ČSOB Čelní sklo Renault ČPP Čelní sklo Renault Generali Čelní sklo Renault Kooperativa Čelní sklo Renault Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Renault Hasičská vzájemná Čelní sklo Renault servisní pojišťovna Čelní sklo Renault Axa Čelní sklo Renault Direct Čelní sklo Renault Slavia Čelní sklo Renault Uniqa Čelní sklo Renault Wüstenrot

Poptávka on-line