Čelní sklo Mazda

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Mazda vám vyměníme na počkání

Pokud poptáváte opravu čelního skla Mazda, jste na správném místě. V naší firmě Autoskla JR se věnujeme autosklům již přes 20 let a 90% našich oprav se týká právě čelních skel. Zaměřujeme se na jejich opravu i výměnu.  V našem skladě je pro vás připraveno čelní sklo Mazda pro všechny vozidla od této značky.

Čelní sklo Mazda - Proč u nás?

Čelní sklo Mazda - Cena

Pokud brouzdáte po internetu a hledáte pojem výměna čelního skla cena, tak se můžete na chvíli zastavit zde. Níže uvádíme ceny čelního skla Mazda a jeho typů.

Čelní sklo Mazda cx 5

Cena za čelní sklo Mazda cx5 je 5 150,- včetně DPH. Nabízíme model 2012.

Čelní sklo Mazda cx5

Čelní sklo Mazda 6

Čelní sklo Mazda 6 stojí od 8 813 Kč po 5 836 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Mazda 6

Čelní sklo Mazda cx-7

Čelní sklo Mazda cx-7 u nás lze pořídit za 7 389,- včetně DPH. Jedná se o model 2007.

Čelní sklo Mazda cx7

Čelní sklo Mazda 3

Cena za čelní sklo Mazda 3 se pohybuje od 4 380 Kč po 4 915 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Mazda 3

Čelní sklo Mazda - Jsme tu pro vás NONSTOP

Opravu autoskel zajišťujeme NONSTOP. Jsme schopni pro vás přijet v noci, o víkendech i během svátků. V případě nouze stačí zavolat na naši nonstop linku +420 603 104 402, kde se domluvíte s technikem. Ten za vámi může poslat i mobilní tým, který dojede přímo k vám. Čelní sklo Mazda vám opravíme nonstop.

Mobilní tým za vás může vyřídit i likvidaci pojistné události, pokud jste se stali účastníkem nehody. A to bez vaší osobní či finanční účasti. Likvidace pojistné události se dá vyřídit z povinného ručení či havarijní pojistky.

Čelní sklo Mazda - Budu potřebovat výměnu či opravu?

Kdy čelní sklo Mazda potřebuje opravu a kdy stačí výměna?

Oprava čelního skla postačí v případě, když je poškození menšího rozměru a hlavně nezasahuje do řidičova zorného pole. Prasklé čelní sklo se dá opravit metodou tzv. lepení, které stojí v rozmezí 800 Kč - 1800 Kč podle míry poškození. Sklu se vrátí pevnost a zabrání se šíření praskliny do dalších oblastí autoskla.

Výměna čelního skla přichází na řadu v případě, kdy je čelní sklo poškozeno výrazněji a řidiči to znemožňuje kvalitní výhled na vozovku. Pokud potřebujete čelní sklo Mazda, neváhejte se na nás obrátit. Výměnu vám doporučujeme vykonat co nejdříve, protože za jízdu s poškozeným autosklem hrozí pokuty a odebrání bodů.

Čelní sklo Mazda Čelní sklo Mazda 1 Čelní sklo Mazda 2 Čelní sklo Mazda 3 Čelní sklo Mazda 4 Čelní sklo Mazda 5 Čelní sklo Mazda 6 Čelní sklo Mazda 7 Čelní sklo Mazda 8 Čelní sklo Mazda 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Mazda ČSOB Čelní sklo Mazda ČPP Čelní sklo Mazda Generali Čelní sklo Mazda Kooperativa Čelní sklo Mazda Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Mazda Hasičská vzájemná Čelní sklo Mazda servisní pojišťovna Čelní sklo Mazda Axa Čelní sklo Mazda Direct Čelní sklo Mazda Slavia Čelní sklo Mazda Uniqa Čelní sklo Mazda Wüstenrot

Poptávka on-line