Čelní sklo Felicia

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Felicia od Autoskla JR

V naší firmě Autoskla JR se opravě a výměně autoskel věnujeme přes 20 let. Téměř 90% našich celkových oprav se týká čelního skla a díky velkým zkušenostem můžeme vyjít vstříc každému zákazníkovi. Čelní sklo vyměňujeme u vozů zahraničních, i tuzemských. Zájem je o čelní sklo Škoda a jeho vozy, tedy čelní sklo Felicia, čelní sklo Octavia či čelní sklo Fabia. Co všechno našim klientům nabízíme a proč byste si měli nechat vyměnit čelní sklo Felicia od nás?

Čelní sklo Felicia - proč u nás?

Čelní sklo Felicia - Ceník

Cena výměny čelního skla se odvíjí o typu vozidla. Zde uvádíme cenu za čelní sklo Felicia.

Čelní sklo Felicia cena

Cena za čelní sklo Felicia je 1 635,92 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Felicia I

Čelní sklo Felicia  - Nabízíme služby nonstop

Náš mobilní tým je připraven za vámi vyrazit kamkoliv budete potřebovat. Jsme tu pro vás v noci, o víkendech i svátcích. Vše záleží na domluvě s námi, a proto volejte na NONSTOP linku +420 603 104 402. I když většinou jezdíme po Praze a její okolí, v případě domluvi můžeme dojet i mnohem dále. Na lince bude náš technik a ten vám vše vysvětlí a domluví. Ať už se jedná o čelní sklo Felicia nebo jiné autosklo, jsme vám k dispozici.

Náš mobilní tým za vás vyřídí likvidaci pojistných událostí, pokud jste účastníkem nehody. Tyto služby lze navíc provádět bez vaší osobní či finanční účasti. Taková pojistná událost se dá vyřídit z povinného ručení i havarijní pojistky.

Po opravě vám navíc vůz dovezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Čelní sklo Felicia - Výměna či oprava?

U poškozeného čelního skla Felicia je možná i oprava lepením. Prasklé čelní sklo se dá opravit metodou scelení praskliny. A to v případě, že prasklina je menšího rozměru a nezasahuje do řidičova zorného pole. Cena se za lepení se pohybuje v rozmezí 800 Kč - 1 800 Kč. Včasné lepení zamezí dalšímu šíření praskliny po čelním skle. Dále vrátí čelnímu sklu pevnost a stabilitu.

Výměna čelního skla Felicia je nutná v případě výraznějších poškození nebo když je prasklina v přímem výhledu řidiče. Čím dříve výměna čelního skla Felicia proběhne, tím lépe pro vás, neboť za poškozené čelní sklo hrozí pokuta a ztráta bodů. Na našem skladě se nachází přes 8 000 čelních skel ihned k dispozici. Pokud tedy potřebujete čelní sklo Škoda Felicia, či jiný druh autoskla, neváhejte nás oslovit.

Čelní sklo Felicia Čelní sklo Felicia 1 Čelní sklo Felicia 2 Čelní sklo Felicia 3 Čelní sklo Felicia 4 Čelní sklo Felicia 5 Čelní sklo Felicia 6 Čelní sklo Felicia 7 Čelní sklo Felicia 8
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Felicia ČSOB Čelní sklo Felicia ČPP Čelní sklo Felicia Generali Čelní sklo Felicia Kooperativa Čelní sklo Felicia Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Felicia Hasičská vzájemná Čelní sklo Felicia servisní pojišťovna Čelní sklo Felicia Axa Čelní sklo Felicia Direct Čelní sklo Felicia Slavia Čelní sklo Felicia Uniqa Čelní sklo Felicia Wüstenrot

Poptávka on-line