Čelní sklo Honda

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Honda rychle a kvalitně

Potřebujete vyměnit prasklé čelní sklo Honda či vyřešit jiný problém s autosklem? Nemusíte hledat dál, protože jste na správném místě. Naše firma Autoskla JR se věnuje oboru autoskel u vozů již 20 let a přes skla jsme skutečnými experty. 90 % všech našich zakázek na opravy se týká právě čelních skel. Náš sklad disponuje zásobou čelních skel pro celou řadu vozů značky Honda a jsme tu pro vás.

Čelní sklo Honda - proč u nás?

Čelní sklo Honda - cena

V případě, že hledáte podrobnější informace a zajímavá vás výměna čelního skla cena, jste na správné adrese. Níže uvádíme cenu za čelní sklo v závislosti na typech.

Čelní sklo Honda Accord

Čelní sklo Honda Accord stojí v rozmezí 3 700 Kč -  4 293 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Honda Accord

Čelní sklo Honda Civic

Cena za Čelní sklo Honda Civic se pohybuje mezi  4 737 Kč -  6 004 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Honda Civic

Čelní sklo Honda CRV

Čelní sklo Honda CRV stojí 5 591 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Honda CRV

Čelní sklo Honda - služby NONSTOP

Naše firma poskytuje své služby NONSTOP.  Jsme tu pro vás, ať už zavoláte z jakéhokoliv kouta republiky. V kteroukoliv denní nebo noční dobu, o víkendu i svátcích nás zastihnete na naší NONSTOP lince +420 603 104 402. Spojíte se s našim zkušeným technikem, který vám s ohledem na okolnosti a situaci poskytne potřebné pokyny. Čelní sklo Honda máme k dispozici nonstop. Výměna čelního skla tak díky naší firmě může proběhnout velmi rychle.

K dispozici takém máme i mobilní technický tým, který je schopen vyjet za vámi a řešit vše potřebné přímo na místě. V případě, že jste účastníkem autonehody, vyřídíme za vás agendu spojenou s likvidací pojistné události. To vše jsme schopni za vás vyřídit i bez vaší finanční či osobní účasti na základě vyřízení záležitosti z povinného ručení či havarijní pojistky. Rozbité čelní sklo nebo prasklé čelní sklo a jeho opravy doporučujeme řešit co nejdříve

Čelní sklo Honda - oprava či výměna?

Ne vždy je nutná kompletní výměna čelního skla Honda. Mohou nastat situace, kdy v v případě menších poškození stačí oprava čelního skla. K té se přistupuje v případě, když je prasklina na skle menších rozměrů. Velmi důležité hledisko je, aby nezasahovala do řidičova zorného pole. Prasklé čelní sklo se ošetřuje tzv. metodou lepení, která zaručí čelnímu sklu pevnost a předchází dalšímu šíření praskliny. Takováto oprava čelního skla se pohybuje v cenovém rozsahu 800 Kč - 1 800 Kč.

Výměna čelního skla je potřeba v případě rozsáhlejšího poškození. Doporučujeme ji provést co nejdříve, abyste vyloučili udělení pokuty za jízdu s poškozeným čelním sklem, případně přišli o body řidiče. Náš sklad disponuje mnoha typy autoskel a náš tým je připraven vám vyjít okamžitě vstříc.

Čelní sklo Honda Čelní sklo Honda 1 Čelní sklo Honda 2 Čelní sklo Honda 3 Čelní sklo Honda 4 Čelní sklo Honda 5 Čelní sklo Honda 6 Čelní sklo Honda 7 Čelní sklo Honda 8 Čelní sklo Honda 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Honda ČSOB Čelní sklo Honda ČPP Čelní sklo Honda Generali Čelní sklo Honda Kooperativa Čelní sklo Honda Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Honda Hasičská vzájemná Čelní sklo Honda servisní pojišťovna Čelní sklo Honda Axa Čelní sklo Honda Direct Čelní sklo Honda Slavia Čelní sklo Honda Uniqa Čelní sklo Honda Wüstenrot

Poptávka on-line