Čelní sklo Ford

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Ford rychle a kvalitně

Čelní sklo Mondeo Čelní sklo Focus Čelní sklo Transit

Proč v rámci opravy autoskla oslovit naši firmu Autoskla JR? Těmto druhům oprav se věnujeme již přes 20 let a máme bohaté zkušenosti, které se odrážejí v naší činnosti. Až 90% našich oprav se týká čelního skla a na skladě máme stovky typů čelních skel. Najdete u nás samozřejmě i čelní sklo Ford pro všechny vozy. Mezi nejčastěji žádané patří čelní sklo Ford Mondeo, čelní sklo Ford Transit či čelní sklo Ford Focus. Co ještě nabízíme a proč si vybrat pro opravu právě nás?

Čelní sklo Ford - co nabízíme?

Čelní sklo Ford - ceník

Cena čelního skla se odvíjí od typu vozidla. Zde vám předkládáme ceník vybraných čelních skel Ford.

Čelní sklo Ford Galaxy

Cena za čelní sklo Ford Galaxy se pohybuje v rozmezí 5 162 Kč - 8 270 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Galaxy

Čelní sklo Ford Fiesta

Cena za čelní sklo Ford Fiesta se pohybuje v rozmezí 2448 - 3877,- Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Fiesta

Čelní sklo Ford Fusion

Čelní sklo Ford Fusion je u nás k dostání od 3329,- Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Fusion

Čelní sklo Ford Kuga

Cena za čelní sklo Ford Kuga se pohybuje v rozmezí 8344 - 9845,- Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Kuga

Čelní sklo Ford - nabízíme služby NONSTOP

Poškozené čelní sklo Ford je pro každého řidiče velká nepříjemnost a u nás v Autosklo JR chápeme, že takový problém potřebujete řešit ihned. Proto svým klientům nabízíme služby NONSTOP se speciální linkou +420 603 104 402. Můžete nám volat 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Působíme po celé Praze a jejím okolí a v případě problémů za vámi vyjede mobilní tým. Ať už se jedná o čelní sklo či jiné autosklo, neváhejte nás kontaktovat.

Naši zkušení technici za vás vyřídí likvidaci pojistných událostí, pokud jste účastníkem nehody. Tyto služby lze provádět bez vaší finanční a osobní účasti. Pojistná událost se vyřizuje z povinného ručení i havarijní pojistky.

Další výhodou je, že poté co opravíme čelní sklo Ford, vám vůz dovezeme tam, kam se vám to bude hodit. Ať to bude do vaší garáže či přistavění ke kanceláři.

Čelní sklo Ford - oprava nebo výměna?

Prasklé čelní sklo lze opravit dvojím způsobem. Pokud prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče a je menších rozměrů, tak lze provést opravdu tzv. lepením. Cena za lepení se pohybuje v rozmezí 800 Kč - 1 800 Kč. Díky této metodě se zabrání rozšiřování praskliny a čelnímu sklu se vrátí jeho pevnost a stabilita.

Výměna čelního skla je nutná v případě rozsáhlejších poškození. Opravu čelního skla Ford doporučujeme co nejdříve. Pokud s opravou váháte, tak se každá vaše cesta stává hrozbou pro vás i ostatní účastníky provozu. Navíc za poškozené čelní sklo hrozí v případě kontroly pokuta či odebrání bodů. Pokud potřebujete konzultaci, opravu, či výměnu čelního skla Ford, neváhejte se na nás obrátit.

 

Čelní sklo Ford Čelní sklo Ford 1 Čelní sklo Ford 2 Čelní sklo Ford 3 Čelní sklo Ford 4 Čelní sklo Ford 5 Čelní sklo Ford 6 Čelní sklo Ford 7 Čelní sklo Ford 8 Čelní sklo Ford 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Ford ČSOB Čelní sklo Ford ČPP Čelní sklo Ford Generali Čelní sklo Ford Kooperativa Čelní sklo Ford Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Ford Hasičská vzájemná Čelní sklo Ford servisní pojišťovna Čelní sklo Ford Axa Čelní sklo Ford Direct Čelní sklo Ford Slavia Čelní sklo Ford Uniqa Čelní sklo Ford Wüstenrot

Poptávka on-line