Naši partneři

tyto firmy vám doporučujeme
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Seznam článků:

Tyto firmy vám chceme na tomto webu čelní sklo doporučit:

Deratizace štěnic

Deratizace štěnic

Deratizace štěnic se správně a odborně nazývá dezinsekce štěnic a jedná se o likvidaci a vymícení těchto nebezpečných parazitů. Hubení štěnic je komplexní činnost, na kterou je zapotřebí profesionální firmy. Deratizace štěnic je proces, který trvá zhruba 3 týdny, protože je zapotřebí provést více zásahů, aby se vyhubili štěnice ve všech vývojových stádií. Odolnost štěnic je pro běžného člověka téměř nemožná a je vždy nutné zavolat deratizační firmu. Jen ona má přístup k speciálním přípravkům, které opravdu na deratizace štěnic fungují.

Deratizace Praha

Deratizace Praha

Firma KF TRANS s.r.o., která je známá pod obchodním názvem Deratizace Praha vám může nabídnout všechny DDD služby. Jejich deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) je na vysoké úrovni. Rovněž jejich dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů) je prováděna rovněž se 100% účinností. Dezinfekce, kterou nabízejí je kvalitní a nezáleží natom zda jde o dezinfekci různých plísní nebo o dezinfekci různých odpadních jímek a žump.

Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

nasi-partneri ČSOB nasi-partneri ČPP nasi-partneri Generali nasi-partneri Kooperativa nasi-partneri Allianz

Dále spolupracujeme s

nasi-partneri Hasičská vzájemná nasi-partneri servisní pojišťovna nasi-partneri Axa nasi-partneri Direct nasi-partneri Slavia nasi-partneri Uniqa nasi-partneri Wüstenrot

Poptávka on-line