Čelní sklo Hyundai

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Hyundai rychle a kvalitně

Potřebujete vyměnit čelní sklo Hyundai či vyřešit jiný problém s autosklem? Jste na správném místě. Naše firma Autoskla JR se věnuje vozům už již 20 let a na skla jsme experti. 90% našich celkových oprav se týká právě čelních skel. Na skladě máme zásobu čelních skel Hyundai a jsme tu pro vás.

Čelní sklo Hyundai - Proč u nás?

Čelní sklo Hyundai - Cena

Pokud právě hledáte pojem výměna čelního skla cena, jste na správné adrese. Níže uvádíme cenu za čelní sklo v závislosti na typech.

Čelní sklo Hyundai i30

Čelní sklo Hyundai i30 stojí 7 134 Kč včetně DPH. Jedná se vyhřívané sklo, model 2007.

Čelní sklo Hyundai i30

Čelní sklo Hyundai ix20

Cena ze čelní sklo Hyundai ix20 je 3 844,- včetně DPH. Model 2010.

Čelní sklo Hyundai ix20

Čelní sklo Hyundai Tucson

Čelní sklo Hyundai Tucson u nás stojí 7 415,- včetně DPH. Nabízíme model 2015, vyhřívané.

Čelní sklo Hyundai Tucson

Čelní sklo Hyundai i20

Čelní sklo Hyundai i20 nabízíme v cenové relace od 3 463 Kč do 5 104 Kč.

Čelní sklo Hyundai i20

Čelní sklo Hyundai - Služby NONSTOP

Naši klienti se na nás mohou obrátit NONSTOP a to na speciální lince +420 603 104 402. Jsme tu pro vás v noci, o víkendech i svátcích. Ať už je nutná výměna čelního skla či oprava, můžete se na nás obrátit. Náš mobilní tým dojede kamkoliv, kam bude potřeba. Čelní sklo Hyundai opravíme nonstop, ať lepením či výměnou.

Zároveň pro vás zařídíme likvidaci pojistných událostí, pokud jste byl účastníkem nehody. To může proběhnout i bez vaší osobní či finanční účasti - likvidace pojistné události se dá zařídit z povinného ručení i havarijní pojistky. Zároveň vám po opravě dovezeme vůz zpět tam, kam se vám to bude nejvíce hodit. Ať už se jedná o vaši garáž, či parkoviště u kanceláře.

Čelní sklo Hyundai - Potřebujete opravu či výměnu?

V některých případech není nutné provést kompletní výměnu a postačí oprava čelního skla. Ta se dá udělat v případě, že prasklé čelní sklo nebrání řidičovi ve výhledu a prasklina, či jiné poškození, je menšího rozsahu. Využíváme metodu tzv. lepení. Cenově se tato služba pohybuje mezi 800 Kč -1 800 Kč. Díky opravě získá autosklo zpět svou pevnost a stabilitu. Navíc lepení zabrání dalšímu šíření praskliny po skle.

Výměnu je potřeba provést tehdy, pokud je škoda rozsáhlejší. Doporučujeme vám si zajistit opravu čelního skla co nejdříve. Za jízdu s poškozeným autosklem hrozí pokuta a ztráta bodů. Neváhejte nás tedy oslovit s jakýmikoliv problémy týkající se čelního skla Hyundai.

Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Hyundai 1 Čelní sklo Hyundai 2 Čelní sklo Hyundai 3 Čelní sklo Hyundai 4 Čelní sklo Hyundai 5 Čelní sklo Hyundai 6 Čelní sklo Hyundai 7 Čelní sklo Hyundai 8 Čelní sklo Hyundai 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Hyundai ČSOB Čelní sklo Hyundai ČPP Čelní sklo Hyundai Generali Čelní sklo Hyundai Kooperativa Čelní sklo Hyundai Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Hyundai Hasičská vzájemná Čelní sklo Hyundai servisní pojišťovna Čelní sklo Hyundai Axa Čelní sklo Hyundai Direct Čelní sklo Hyundai Slavia Čelní sklo Hyundai Uniqa Čelní sklo Hyundai Wüstenrot

Poptávka on-line