Rozbité čelní sklo

z havarijního pojištění
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištění od Autoskla JR

Problémy spojené s opravou čelního skla mohou udělat vrásky leckterému řidiči. Naštěstí naše firma Autosklo JR vám dokáže takovým nepříjemným problémem, jakým může být třeba takové prasklé čelní sklo,  poradit, ale také ho umí rychle vyřešit opravou nebo se provede výměna čelního skla. Naše nabídka služeb je široká a svým zákazníkům vždy vyjdeme maximálně vstříc - ať se už jedná o poskytnutí nabídky, nebo samotného zajištění servisu. Dále pro vás vykomunikujeme vše, co je potřeba s vaší pojišťovnou, pokud se hradí rozbité čelní sklo z havarijního pojištěníOprava čelního skla u nás probíhá nonstop.

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištění - proč právě u nás?

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištění - ceník

Oprava čelního skla - cena, to je zpravidla první otázka spojená s tímto problémem. Oprava nebo  výměna čelního skla cena se bude lišit v závislosti na tom, zda se jedná o prasklé čelní sklo a stačí oprava pomocí techniky lepením, nebo jestli kvůli rozsáhlému poškození je nutná kompletní výměna. Nečekané výdaje na opravu jsou nepříjemné pro každého řidiče. Pokud máte uzavřené příslušné pojištění, podklady na rozbité čelní sklo z havarijního pojištění vám vystavíme.

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištění - lepení

V případě, že oprava autoskel bude provedena lepením a prasklina na čelním skle bude scelena, tak vás takový druh opravy vyjde zhruba mezi 800 - 1800 Kč. Tato oprava se provádí velice často pokud máte rozbité čelní sklo od kamínku, protože většinou jde jen o malé poškození.

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištění - výměna 

K výměně čelního skla se přistupuje v případě, kdy zákazník má prasklé čelní sklo a došlo k rozsáhlejšímu poškození, dále v případech, kdy poškození autoskla brání řidiči ve výhledu. Výměnu čelního skla se doporučuje provést co nejdříve, neboť během případné silniční kontroly hrozí za zničené autosklo pokuta či odebrání bodů, proto neváhejte a opravu uskutečněte co nejrychleji. Navíc lze rozbité čelní sklo opravit z havarijního pojištění.

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištění - provádíme u všech druhů vozidel

Pro opravy čelních skel nabízíme k výměně téměř všechny druhy autoskel. Nezáleží na tom, zda vlastníte tuzemské nebo zahraniční vozidlo. Nejžádanější jsou v našem oboru autoskla typu čelní sklo Škoda, konkrétně čelní sklo Fabia a čelní sklo Octavia.

Dokážeme vyjít vstříc také majitelům jiných vozů, ať již máte jakýkoliv vůz. Náš sklad disponuje stovkami autoskel. Z těch nejžádanějších můžeme vyjmenovat i čelní sklo Ford Mondeo. Oprava čelního skla probíhá na počkání u drtivé většiny vozidel.

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištění - nabízíme služby NONSTOP

Poničené čelní sklo je potřeba řešit v nejkratší možné době. Z tohoto důvodu nabízíme našim zákazníkům služby NONSTOP. Můžete nám volat 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Na tyto případy máme vyhrazenou speciální linku +420 603 104 402. Zde vám  náš technik zodpoví veškeré vaše dotazy a posoudí, jaké řešení je právě ve vaší situaci to nejlepší.

Máme také pro vás připravený pojízdný technický tým, který vyrazí do terénu za vámi na místo, kde se právě nacházíte. Auto vyzvedneme a pokud to bude potřeba, vyřídíme také za vás likvidaci pojistných událostí, v případě, že se stanete účastníkem autonehody. Můžete tedy nechat všechno s důvěrou na nás, pomůžeme se zpracováním potřebných dokladů na rozbité čelní sklo z havarijního pojištění. Až oprava čelního skla skončí, váš vůz navíc dovezeme tam, kam si budete přát, což je to pro vás nejvýhodnější.

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištění - disponujeme autoskly skladem

Díky dlouholetému působení na trhu disponujeme bohatým výběr značek a v našem skladě naleznete více než 8000 typů autoskel pro různé vozy. Vybíráme autoskla od těch nejlepších výrobců a zároveň soustavně sledujeme vývoj novinek na trhu. Autoskla budou tak mít stejný tvar karoserie, jako váš vůz, ale také i stejné zatmavení. Výměna čelního skla není nic, čeho byste se měli obávat

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištění - s námi na nové čelní sklo nečekáte

Díky široké nabídce nemusíme čelní skla objednávat a následně dlouze čekat na naskladnění a provedení výměny. Většina autoskel je k dispozici k okamžitému odběru. Tato výhoda výrazně zkrátí veškeré opravy. Oprava čelního skla ihned po celé ČR a nonstop!

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni 1 Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni 2 Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni 3 Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni 4 Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni 5 Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni 6 Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni 7 Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni 8 Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni ČSOB Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni ČPP Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni Generali Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni Kooperativa Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni Allianz

Dále spolupracujeme s

Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni Hasičská vzájemná Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni servisní pojišťovna Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni Axa Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni Direct Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni Slavia Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni Uniqa Rozbité čelní sklo z havarijního pojištěni Wüstenrot

Poptávka on-line