Čelní sklo Ford Mondeo

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Ford Mondeo

V naší firmě Autosklo JR se postaráme o opravu vašeho čelního skla Ford Mondeo i jiných autoskel, jako například čelní sklo Ford Transit či čelní sklo Ford Focus. Na trhu působíme již přes 20 let a máme bohaté zkušenosti. Právě 90% našich oprav se týká čelního skla, tudíž vám v této oblasti rádi pomůžeme. A proč si nechat opravit čelní sklo Ford u nás? 

Čelní sklo Ford Mondeo - Co nabízíme?

Čelní sklo Ford Mondeo - Ceník

Cena za čelní sklo Ford Mondeo se liší podle jednotlivých typů čelního skla. U nás se pohybuje v rozmezí 3 335 Kč - 13 730 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Mondeo mk4

Cena za typ čelní sklo Ford Mondeo mk4 se pohybuje v rozmezí 4 460 Kč - 13 730 Kč včetně DPH. Tento typ čelního skla máme k dispozici ihned na skladě.

Čelní sklo Ford Mondeo Mk4

Čelní sklo Ford Mondeo mk3

Cena za čelní sklo Ford Mondeo mk3 se pohybuje v rozmezí 4 356 Kč - 6 712 Kč včetně DPH. I tyto čelní skla máme ihned k dispozici.

Čelní sklo Ford Mondeo Mk3

Čelní sklo Mondeo - Nabízíme služby NONSTOP

Na naší speciální NONSTOP linku +420 603 104 402 můžete volat během svátků, víkendů i v noci. Kdykoliv pro vás bude připraven technik, který vám zodpoví všechny otázky. Máme pro vás připraven nás mobilní tým, který v jakoukoliv dobu vyrazí za vámi a pomůže. A to v případě ať se jedná o čelní sklo Mondeo či další autoskla nebo jiné typy vozidla.

Naši technici za vás mohou vyřídit i likvidaci pojistných událostí v případě, že jste byli účastníkem nehody. Takové služby lze rovněž provádět bez vaší osobní či finanční účasti, neboť pojistná událost se dá vyřídit z havarijní pojistky či povinného ručení. Po opravě vám navíc můžeme dovézt váš automobil tam, kam se vám to zrovna bude nejvíce hodit. Ať už se jedná o vaši garáž či přistavění ke kanceláři. Čelní sklo Ford Mondeo opravujeme nonstop!

Čelní sklo Ford Mondeo - Výměna či oprava?

Jsou dvě možnosti, jak postupovat u poškozeného čelního skla. Oprava čelního skla je možná v případě, že poškození není rozsáhlé a prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče. Prasklé čelní sklo se opravuje metodou lepení. Cena za tuto službu se pohybuje v rozmezí 800 Kč - 1 800 Kč. Záleží na míře poškození. Díky této metodě se zabrání šíření praskliny po čelním skle a autosklo získá zpět pevnost a stabilitu.

Výměnu čelního skla je potřeba provést v případě rozsáhlejšího poškození. Čím dříve se na nás obrátíte, tím lépe. Za jízdu s poškozeným autosklem hrozí pokuta a odebrání bodu. S Autosklo JR proběhne výměna rychle, protože máme čelní sklo Ford Mondeo ihned k dispozici na našem skladě. Neváhejte nás tedy kontaktovat.

Čelní sklo Ford Mondeo Čelní sklo Ford Mondeo 1 Čelní sklo Ford Mondeo 2 Čelní sklo Ford Mondeo 3 Čelní sklo Ford Mondeo 4 Čelní sklo Ford Mondeo 5 Čelní sklo Ford Mondeo 6 Čelní sklo Ford Mondeo 7 Čelní sklo Ford Mondeo 8 Čelní sklo Ford Mondeo 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Ford Mondeo ČSOB Čelní sklo Ford Mondeo ČPP Čelní sklo Ford Mondeo Generali Čelní sklo Ford Mondeo Kooperativa Čelní sklo Ford Mondeo Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Ford Mondeo Hasičská vzájemná Čelní sklo Ford Mondeo servisní pojišťovna Čelní sklo Ford Mondeo Axa Čelní sklo Ford Mondeo Direct Čelní sklo Ford Mondeo Slavia Čelní sklo Ford Mondeo Uniqa Čelní sklo Ford Mondeo Wüstenrot

Poptávka on-line