Čelní sklo Ford Mondeo

máme skladem
Volejte nonstop 603 111 072
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Ford Mondeo

V naší firmě Autosklo JR se postaráme o opravu vašeho čelního skla Ford Mondeo i jiných autoskel, jako například čelní sklo Ford Transit či čelní sklo Ford Focus. Na trhu působíme již přes 20 let a máme bohaté zkušenosti. Právě 90% našich oprav se týká čelního skla, tudíž vám v této oblasti rádi pomůžeme. A proč si nechat opravit čelní sklo Ford u nás? 

Čelní sklo Ford Mondeo - Co nabízíme?

Čelní sklo Ford Mondeo - Ceník

Cena za čelní sklo Ford Mondeo se liší podle jednotlivých typů čelního skla. U nás se pohybuje v rozmezí 3 335 Kč - 13 730 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Mondeo mk4

Cena za typ čelní sklo Ford Mondeo mk4 se pohybuje v rozmezí 4 460 Kč - 13 730 Kč včetně DPH. Tento typ čelního skla máme k dispozici ihned na skladě.

Čelní sklo Ford Mondeo mk3 

Cena za čelní sklo Ford Mondeo mk3 se pohybuje v rozmezí 4 356 Kč - 6 712 Kč včetně DPH. I tyto čelní skla máme ihned k dispozici.

Čelní sklo Mondeo - Nabízíme služby NONSTOP                

Na naší speciální NONSTOP linku +420 603 111 072 můžete volat během svátků, víkendů i v noci. Kdykoliv pro vás bude připraven technik, který vám zodpoví všechny otázky. Máme pro vás připraven nás mobilní tým, který v jakoukoliv dobu vyrazí za vámi a pomůže. A to v případě ať se jedná o čelní sklo Mondeo či další autoskla nebo jiné typy vozidla.

Naši technici za vás mohou vyřídit i likvidaci pojistných událostí v případě, že jste byli účastníkem nehody. Takové služby lze rovněž provádět bez vaší osobní či finanční účasti, neboť pojistná událost se dá vyřídit z havarijní pojistky či povinného ručení. Po opravě vám navíc můžeme dovézt váš automobil tam, kam se vám to zrovna bude nejvíce hodit. Ať už se jedná o vaši garáž či přistavění ke kanceláři. Čelní sklo Ford Mondeo opravujeme nonstop!

Čelní sklo Ford Mondeo - Výměna či oprava?

Jsou dvě možnosti, jak postupovat u poškozeného čelního skla. Oprava čelního skla je možná v případě, že poškození není rozsáhlé a prasklina nezasahuje do zorného pole řidiče. Prasklé čelní sklo se opravuje metodou lepení. Cena za tuto službu se pohybuje v rozmezí 800 Kč - 1 800 Kč. Záleží na míře poškození. Díky této metodě se zabrání šíření praskliny po čelním skle a autosklo získá zpět pevnost a stabilitu.

Výměnu čelního skla je potřeba provést v případě rozsáhlejšího poškození. Čím dříve se na nás obrátíte, tím lépe. Za jízdu s poškozeným autosklem hrozí pokuta a odebrání bodu. S Autosklo JR proběhne výměna rychle, protože máme čelní sklo Ford Mondeo ihned k dispozici na našem skladě. Neváhejte nás tedy kontaktovat.

Čelní sklo Ford Mondeo Čelní sklo Ford Mondeo 1 Čelní sklo Ford Mondeo 2 Čelní sklo Ford Mondeo 3 Čelní sklo Ford Mondeo 4 Čelní sklo Ford Mondeo 5 Čelní sklo Ford Mondeo 6 Čelní sklo Ford Mondeo 7 Čelní sklo Ford Mondeo 8 Čelní sklo Ford Mondeo 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 605 28 29 27
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz

nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Golf

Poptávka