Čelní sklo Ford Focus

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Ford Focus od Autoskla JR

Proč si vybrat k opravě či výměně čelního skla právě naši firmu Autoskla JR? Na trhu jsme již přes 20 let a můžeme vám nabídnut ty nejkvalitnější služby. K nim patří zboží od nejlepších dodavatelů a zároveň zkušení technici, kteří se neustále vzdělávají ve všech trendech. Jsme schopní uspokojit zákazníky s požadavkem na čelní sklo Ford a jeho typů, tedy čelní sklo Ford Focus, čelní sklo Ford Mondeo či čelní sklo Ford Transit.

Čelní sklo Ford Focus - proč u nás?

Čelní sklo Ford Focus - cena

Cena za čelní sklo se odvíjí od typu automobilu.

Čelní sklo Ford Focus

Cena za čelní sklo Ford Focus se pohybuje v rozmezí 3 963 Kč - 7 964 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Focus I

Čelní sklo Ford Focus II

Cena za čelní sklo Ford Focus II se pohybuje v rozmezí 4 805 Kč - 7 807 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Focus II

Čelní sklo Ford Focus III

Cena za čelní sklo Ford Focus III se pohybuje v rozmezí 4 991 Kč - 9 260 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Focus III

Vyhřívané čelní sklo Ford Focus

Velmi žádané je u našich zákazníků vyhřívané čelní sklo Ford Focus. Jistě každý řidič ocení jeho výrazné výhody oproti běžným čelním sklům, což je zkrácená doba zahřívání vozu a přípravu automobilu na pohyb. To vše vyhřívané čelní sklo Ford Focus splňuje.

Čelní sklo Ford Focus - výměna nebo oprava?

Čelní sklo je důležitou součástí vozidla a jeho poškození není příjemná záležitost. S naší firmou Autosklo JR se postaráme, aby oprava čelního skla probíhala rychle a bez zbytečných zádrhelů.

Jsou dva způsoby, jak lze opravit čelní sklo Ford Focus. Pokud není poškození rozsáhlé a prasklina nezasahuje do řidičova zorného pole, lze provést opravu lepením. Ta stojí v rozmezí 800 Kč - 1 800 Kč. Prasklé čelní sklo získá zpět svou stabilitu a pevnost. Zároveň se zabrání šíření praskliny.

Výměna čelního je potřeba, pokud je poškození závažnějšího a rozsáhlejšího charakteru. Čelní sklo Ford Focus máme na skladě, proto nás v případě poškození neváhejte kontaktovat. Navíc vám při silniční kontrole hrozí v případě poškozeného čelního skla pokuta či odebrání bodů, proto není důvod s výměnou dlouho otálet.

Čelní sklo Ford Focus - fungujeme NONSTOP

Neváhejte se na nás obrátit 24/7. Náš mobilní tým je připraven za vámi vyrazit a naši technici se v případě, že jste účastníkem autonehody, postarají i o likvidaci pojistných událostí. Naše speciální NONSTOP linka je +420 603 104 402. Čelní sklo Ford Focus opravíme v kterýkoliv den a v jakoukoliv hodinu.

Čelní sklo Ford Focus Čelní sklo Ford Focus 1 Čelní sklo Ford Focus 2 Čelní sklo Ford Focus 3 Čelní sklo Ford Focus 4 Čelní sklo Ford Focus 5 Čelní sklo Ford Focus 6 Čelní sklo Ford Focus 7 Čelní sklo Ford Focus 8 Čelní sklo Ford Focus 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Ford Focus ČSOB Čelní sklo Ford Focus ČPP Čelní sklo Ford Focus Generali Čelní sklo Ford Focus Kooperativa Čelní sklo Ford Focus Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Ford Focus Hasičská vzájemná Čelní sklo Ford Focus servisní pojišťovna Čelní sklo Ford Focus Axa Čelní sklo Ford Focus Direct Čelní sklo Ford Focus Slavia Čelní sklo Ford Focus Uniqa Čelní sklo Ford Focus Wüstenrot

Poptávka on-line