Čelní sklo Ford Focus

máme skladem
Volejte nonstop 603 111 072
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Ford Focus od Autoskla JR

Proč si vybrat k opravě či výměně čelního skla právě naši firmu Autoskla JR? Na trhu jsme již přes 20 let a můžeme vám nabídnut ty nejkvalitnější služby. K nim patří zboží od nejlepších dodavatelů a zároveň zkušení technici, kteří se neustále vzdělávají ve všech trendech. Jsme schopní uspokojit zákazníky s požadavkem na čelní sklo Ford a jeho typů, tedy čelní sklo Ford Focus, čelní sklo Ford Mondeo či čelní sklo Ford Transit.

Čelní sklo Ford Focus - proč u nás?

Čelní sklo Ford Focus - cena

Cena za čelní sklo se odvíjí od typu automobilu.

Čelní sklo Ford Focus

Cena za čelní sklo Ford Focus se pohybuje v rozmezí 3 963 Kč - 7 964 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Focus II

Cena za čelní sklo Ford Focus II se pohybuje v rozmezí 4 805 Kč - 7 807 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Focus III

Cena za čelní sklo Ford Focus III se pohybuje v rozmezí 4 991 Kč - 9 260 Kč včetně DPH.

Vyhřívané čelní sklo Ford Focus

Velmi žádané je u našich zákazníků vyhřívané čelní sklo Ford Focus. Jistě každý řidič ocení jeho výrazné výhody oproti běžným čelním sklům, což je zkrácená doba zahřívání vozu a přípravu automobilu na pohyb. To vše vyhřívané čelní sklo Ford Focus splňuje.

Čelní sklo Ford Focus - výměna nebo oprava?

Čelní sklo je důležitou součástí vozidla a jeho poškození není příjemná záležitost. S naší firmou Autosklo JR se postaráme, aby oprava čelního skla probíhala rychle a bez zbytečných zádrhelů.

Jsou dva způsoby, jak lze opravit čelní sklo Ford Focus. Pokud není poškození rozsáhlé a prasklina nezasahuje do řidičova zorného pole, lze provést opravu lepením. Ta stojí v rozmezí 800 Kč - 1 800 Kč. Prasklé čelní sklo získá zpět svou stabilitu a pevnost. Zároveň se zabrání šíření praskliny.

Výměna čelního je potřeba, pokud je poškození závažnějšího a rozsáhlejšího charakteru. Čelní sklo Ford Focus máme na skladě, proto nás v případě poškození neváhejte kontaktovat. Navíc vám při silniční kontrole hrozí v případě poškozeného čelního skla pokuta či odebrání bodů, proto není důvod s výměnou dlouho otálet.

Čelní sklo Ford Focus - fungujeme NONSTOP

Neváhejte se na nás obrátit 24/7. Náš mobilní tým je připraven za vámi vyrazit a naši technici se v případě, že jste účastníkem autonehody, postarají i o likvidaci pojistných událostí. Naše speciální NONSTOP linka je +420 603 111 072. Čelní sklo Ford Focus opravíme v kterýkoliv den a v jakoukoliv hodinu.

Čelní sklo Ford Focus Čelní sklo Ford Focus 1 Čelní sklo Ford Focus 2 Čelní sklo Ford Focus 3 Čelní sklo Ford Focus 4 Čelní sklo Ford Focus 5 Čelní sklo Ford Focus 6 Čelní sklo Ford Focus 7 Čelní sklo Ford Focus 8 Čelní sklo Ford Focus 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 605 28 29 27
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz

nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Golf

Poptávka