Čelní sklo Ford Transit

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Ford Transit od Autoskla JR

V naší firmě Autoskla JR jsme na čelní i další autoskla odborníci. Na trhu fungujeme už přes 20 let a 90% našich celkových oprav se týká čelního skla. Pokud tedy potřebujete vyřešit poškozené čelní sklo Ford a jeho typů, například čelní sklo Ford Mondeo, čelní sklo Ford Transit či čelní sklo Ford Focus, neváhejte nás oslovit. Co našim zákazníkům nabízíme?

Čelní sklo Ford Transit - proč u nás?

Čelní sklo Ford Transit - ceník

Cena za čelní sklo Ford Transit se liší podle roku výroby a typu.

Čelní sklo Ford Transit Connect

Cena za čelní sklo Ford Transit Connect se pohybuje v rozmezí 3 613 Kč - 7 565 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Transit Connect

Čelní sklo Ford Transit

Cena za čelní sklo Ford Transit se pohybuje v rozmezí 3 063 Kč - 7 306 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Transit

Ford Transit Custom

Cena za čelní sklo Ford Transit Custom se pohybuje v rozmezí 4 677 Kč - 7 652 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Transit Custom

Čelní sklo Ford Transit - nabízíme služby NONSTOP

Během svátků, víkendů a nočních hodin můžete volat na naší speciální NONSTOP linku +420 603 104 402, kde vám vždy bude k dispozici technik, který poradí s postupem opravy a zodpoví vaše dotazy. Pokud bude potřeba, vyšle za vámi mobilní tým, který dorazí přímo za vámi. A na jakékoliv místo. Pomůžeme vám, ať už se bude jednat o čelní sklo či jiné autosklo. Čelní sklo Ford Transit vám opravíme nonstop!

Naši technici pro vás také zařídí likvidaci pojistných událostí v případě, že jste se stali účastníkem nehody. Tyto služby lze provádět bez vaší osobní či finanční účasti. Pojistná událost se dá vyřídit z povinného ručení nebo havarijní pojistky. Auto vám po opravě navíc dovezeme na místo, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Čelní sklo Ford Transit - výměna či oprava?

V případě poškozeného čelního skla jsou dvě možnosti, jak lze postupovat. Oprava čelního skla je možná v případě, že poškození autoskla není tak rozsáhlé a hlavně nezasahuje do řidičova zorného pole. Prasklé čelní sklo je možné zacelit metodou lepení. Cena se pohybuje mezi 800 Kč - 1800 Kč podle míry poškození. Sklu se tak vrátí pevnost, stabilita a zabrání se šíření praskliny.

Výměna čelního skla Ford Transit nastává v okamžiku, kdy je poškození rozsáhlé. Doporučujeme provést výměnu co nejdříve - za jízdu s prasklým čelním sklem hrozí v případě silniční kontroly pokuta či odebrání bodů. Výměna s Autosklo JR proběhne rychle a bez zdržování, neboť čelní sklo Ford Transit máme na skladě. Neváhejte nás tedy kontaktovat telefonicky či online.

Čelní sklo Ford Transit Čelní sklo Ford Transit 1 Čelní sklo Ford Transit 2 Čelní sklo Ford Transit 3 Čelní sklo Ford Transit 4 Čelní sklo Ford Transit 5 Čelní sklo Ford Transit 6 Čelní sklo Ford Transit 7 Čelní sklo Ford Transit 8 Čelní sklo Ford Transit 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo Ford Transit ČSOB Čelní sklo Ford Transit ČPP Čelní sklo Ford Transit Generali Čelní sklo Ford Transit Kooperativa Čelní sklo Ford Transit Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo Ford Transit Hasičská vzájemná Čelní sklo Ford Transit servisní pojišťovna Čelní sklo Ford Transit Axa Čelní sklo Ford Transit Direct Čelní sklo Ford Transit Slavia Čelní sklo Ford Transit Uniqa Čelní sklo Ford Transit Wüstenrot

Poptávka on-line