Čelní sklo Ford Transit

máme skladem
Volejte nonstop 603 111 072
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Ford Transit od Autoskla JR

V naší firmě Autoskla JR jsme na čelní i další autoskla odborníci. Na trhu fungujeme už přes 20 let a 90% našich celkových oprav se týká čelního skla. Pokud tedy potřebujete vyřešit poškozené čelní sklo Ford a jeho typů, například čelní sklo Ford Mondeo, čelní sklo Ford Transit či čelní sklo Ford Focus, neváhejte nás oslovit. Co našim zákazníkům nabízíme?

Čelní sklo Ford Transit - proč u nás?

Čelní sklo Ford Transit - ceník

Cena za čelní sklo Ford Transit se liší podle roku výroby a typu.

Čelní sklo Ford Transit Connect

Cena za čelní sklo Ford Transit Connect se pohybuje v rozmezí 3 613 Kč - 7 565 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Transit

Cena za čelní sklo Ford Transit se pohybuje v rozmezí 3 063 Kč - 7 306 Kč včetně DPH.

Ford Transit Custom

Cena za čelní sklo Ford Transit Custom se pohybuje v rozmezí 4 677 Kč - 7 652 Kč včetně DPH.

Čelní sklo Ford Transit - nabízíme služby NONSTOP

Během svátků, víkendů a nočních hodin můžete volat na naší speciální NONSTOP linku +420 603 111 072, kde vám vždy bude k dispozici technik, který poradí s postupem opravy a zodpoví vaše dotazy. Pokud bude potřeba, vyšle za vámi mobilní tým, který dorazí přímo za vámi. A na jakékoliv místo. Pomůžeme vám, ať už se bude jednat o čelní sklo či jiné autosklo. Čelní sklo Ford Transit vám opravíme nonstop!

Naši technici pro vás také zařídí likvidaci pojistných událostí v případě, že jste se stali účastníkem nehody. Tyto služby lze provádět bez vaší osobní či finanční účasti. Pojistná událost se dá vyřídit z povinného ručení nebo havarijní pojistky. Auto vám po opravě navíc dovezeme na místo, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Čelní sklo Ford Transit - výměna či oprava?

V případě poškozeného čelního skla jsou dvě možnosti, jak lze postupovat. Oprava čelního skla je možná v případě, že poškození autoskla není tak rozsáhlé a hlavně nezasahuje do řidičova zorného pole. Prasklé čelní sklo je možné zacelit metodou lepení. Cena se pohybuje mezi 800 Kč - 1800 Kč podle míry poškození. Sklu se tak vrátí pevnost, stabilita a zabrání se šíření praskliny.

Výměna čelního skla Ford Transit nastává v okamžiku, kdy je poškození rozsáhlé. Doporučujeme provést výměnu co nejdříve - za jízdu s prasklým čelním sklem hrozí v případě silniční kontroly pokuta či odebrání bodů. Výměna s Autosklo JR proběhne rychle a bez zdržování, neboť čelní sklo Ford Transit máme na skladě. Neváhejte nás tedy kontaktovat telefonicky či online.

Čelní sklo Ford Transit Čelní sklo Ford Transit 1 Čelní sklo Ford Transit 2 Čelní sklo Ford Transit 3 Čelní sklo Ford Transit 4 Čelní sklo Ford Transit 5 Čelní sklo Ford Transit 6 Čelní sklo Ford Transit 7 Čelní sklo Ford Transit 8 Čelní sklo Ford Transit 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 605 28 29 27
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz

nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Golf

Poptávka