Čelní sklo VW Golf

máme skladem
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Čelní sklo Passat b5, b6, b7, b8...

V naší firmě Autoskla JR máme bohatý výběr autoskel pro majitele zahraničních i tuzemských vozů. Na trhu jsme již přes 20 let a naše práce se z 90% zaměřuje na opravy čelních skel. Na skladě máme bohatý výběr a dokážeme uspokojit naše zákazníky. Nabízíme samozřejmě i čelní sklo VW i jeho vozů, např. čelní sklo Passat či čelní sklo Golf

Čelní sklo Passat - proč u nás?

Čelní sklo Passat - ceny

Cena čelního skla se odvíjí od typu vozidla a roku výroby. Pokud vás tedy zajímá pojem výměna čelního skla cena, můžete se podívat níže, kde jsou částky rozepsány.

Čelní sklo VW Passat b5

Cena čelního skla VW Passat b5 se pohybuje od 3 855 Kč do 4 140 Kč včetně DPH.

Čelní sklo vw Passat B5

Čelní sklo VW Passat b6

Cena čelního skla VW Passat b6 se pohybuje od 4 623 Kč do 7 156 Kč včetně DPH. Čelní sklo VW Passat b6 máme také naskladněno a patří mezi nejžádanější.

Čelní sklo vw Passat B6

Čelní sklo Passat b7

Čelní sklo Passat b7 u nás seženete v cenovém rozmezí 4 870 Kč až 7 156 Kč včetně DPH.

Čelní sklo vw Passat B7

Čelní sklo Passat b8

Poslední z "rodiny" je čelní sklo Passat b8, které se pohybuje cenově mezi 4 627 Kč - 6 953 Kč včetně DPH.

Čelní sklo vw Passat B8

Čelní sklo Passat - nabízíme služby NONSTOP

S opravou nemusíte čekat ani o hodinu déle. Máme zřízenou speciální NONSTOP linku +420 603 104 402, na kterou se nám dovoláte v noci, o víkendu i o svátcích. Kdykoliv pro vás přijede náš mobilní tým, který navrhne způsob opravy hned na místě. Ať už se jedná o čelní sklo VW Passat či jiné vozidlo, nebojte se nám svěřit do péče.

Náš tým běžně vyřizuje i likvidaci pojistné události pokud jste byli účastníkem nehody. Navíc lze tyto služby provádět i bez vaší osobní či finanční účasti, neboť se dají vyřídit z povinného ručení či havarijní pojistky.

Čelní sklo Passat - přijde na řadu oprava či výměna?

Kdy přichází na řadu oprava čelního skla? Ta je možná v případě, pokud prasklina či jiné poškození nezasahuje do řidičova výhledu a je menšího rozměru. V takovém případě přichází na řadu metoda tzv. lepení. Cenově se pohybuje v rozmezí 800Kč - 1 800Kč. Prasklé čelní sklo se zacelí, získá zpět svou stabilitu a pevnost. 

Výměna čelního skla je potřeba v případě rozsáhlejších poškození, které navíc brání řidiči ve výhledu a sledování vozovky. Čelní sklo Passat vám vyměníme v co nejkratší možné době, neboť máme tento typ ihned k dispozici.

S výměnou čelního skla neotálejte, za jízdu s poškozeným čelním sklem můžete dostat pokutu či vám hrozí ztráta bodů. 

Čelní sklo vw Passat Čelní sklo vw Passat 1 Čelní sklo vw Passat 2 Čelní sklo vw Passat 3 Čelní sklo vw Passat 4 Čelní sklo vw Passat 5 Čelní sklo vw Passat 6 Čelní sklo vw Passat 7 Čelní sklo vw Passat 8 Čelní sklo vw Passat 9
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Čelní sklo vw Passat ČSOB Čelní sklo vw Passat ČPP Čelní sklo vw Passat Generali Čelní sklo vw Passat Kooperativa Čelní sklo vw Passat Allianz

Dále spolupracujeme s

Čelní sklo vw Passat Hasičská vzájemná Čelní sklo vw Passat servisní pojišťovna Čelní sklo vw Passat Axa Čelní sklo vw Passat Direct Čelní sklo vw Passat Slavia Čelní sklo vw Passat Uniqa Čelní sklo vw Passat Wüstenrot

Poptávka on-line