Autofolie na boční okno

Tuto autofolii doporučujeme
Volejte nonstop 603 104 402
oprava čelního sklo
Oprava čelního skla

Opravu čelního skla lze využít tehdy, pokud prasklina ve skle není velká a nezasahuje do řidičova výhledu. Pokud je poškození rozsáhlejší, je potřeba čelní sklo vyměnit.

výměna čelního skla
Výměna čelního skla

Můžeme se pochlubit tím, že na skladě máme stovky autoskel a jsme schopni vyjít ihned vstříc téměř všem klientům. Garantujeme rychlou výměnu čelního skla.

prasklé čelní sklo
Prasklé čelní sklo

V rámci opravy praskliny čelního skla za vámi přijedeme kamkoliv po ČR a vůz vyzvedneme. Poté ho přivezeme na místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

čelní sklo ceník
Výměna čelního skla cena

Nabízíme vám kompletní souhrn cen čelních skel. V přehledné tabulce najdete cenu za čelní sklo včetně DPH k více jak 200 modelům aut.

Autofolie na boční okno

U vašeho vozidla nemusí dojít pouze k poškození čelního skla, které vám sice dokážeme rychle opravit či provést výměnu čelního skla, ale boční okna představují také potenciální riziko, zejména pokud by někdo měl zájem o neoprávněný přístup do vašeho vozu. Firma Infrasol však přichází s účinným řešením v podobě ochranné fólie na boční okna Keram-X, která chrání před rozbitím.

Fólie Infrasol
E-mail:
info@infrasol.cz

Infrasol Keram-X je průlomová autofólie od renomované značky Infrasol, nabízí revoluční bezpečnostní opatření pro boční okénka vozidla. Díky homologaci od Ministerstva dopravy České republiky (MDČR) je instalace této fólie na auto plně legální.

Zadržení uv-a paprsků: ochraňujte své zdraví a interiér vozu

Infrasol Keram-X není pouze o bezpečnosti. S touto fólií můžete zadržet škodlivé UV-A paprsky, což není jen prospěšné pro vaše zdraví, ale také pro interiér vašeho vozu. Udržujte svůj vůz v optimálním stavu a chraňte jej před negativními vlivy slunečního záření.

Snížení únavy řidičů: pohodlná jízda na každé cestě

Další výhodou Infrasol Keram-X je schopnost snížit únavu řidičů během řízení. Díky filtraci světla a omezení přímého slunečního záření zůstanete v pohodě a soustředění i při dlouhých cestách. Zvýšte bezpečnost a komfort každé jízdy s touto inovativní fólií.

Infrasol: kompletní nabídka fólií

Folie na karosérie: bezpečnost od kamínků a cizích aut

Infrasol nejde jen o ochranu oken. Firma nabízí širokou škálu fólií pro vaše vozidlo. Speciální folie na karoserii ochrání váš vůz před nechtěnými poškrábáním, ať už pochází od kamínků nebo jiných vozidel na silnici.

Fólie na okna: pro všechny potřeby

Kromě inovativní Keram-X nabízí Infrasol i klasické fólie na okna budov. Můžete si vybrat protisluneční fólie, termoizolační fólie, bezpečnostní fólie nebo privátní fólie podle svých konkrétních potřeb.

Autofolie 1 Autofolie 2 Autofolie 3 Autofolie 4 Autofolie 5 Autofolie 6
Kontakt

AUTOSKLA J.R.
Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

+420 222 56 14 05
+420 603 104 402
autoskla@autoskla-jr.cz
objednavky@autoskla-jr.cz


nejžádanější značky

Čelní sklo Škoda Čelní sklo Ford Čelní sklo Peugeot Čelní sklo Renault Čelní sklo VW Čelní sklo Hyundai Čelní sklo Opel Čelní sklo Mazda Čelní sklo Fiat Čelní sklo Citroen Čelní sklo Audi Čelní sklo Honda Čelní sklo BMW Čelní sklo Dacia Čelní sklo Kia Čelní sklo Volvo


Jsme smluvní partner těchto pojišťoven

Autofolie ČSOB Autofolie ČPP Autofolie Generali Autofolie Kooperativa Autofolie Allianz

Dále spolupracujeme s

Autofolie Hasičská vzájemná Autofolie servisní pojišťovna Autofolie Axa Autofolie Direct Autofolie Slavia Autofolie Uniqa Autofolie Wüstenrot

Poptávka on-line